Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony HI FLY

Przyjazne i ekonomiczne wyposażenie aut osobowych jest już dostępne

Specjaliści od czterech kółek tak zaprojektowali opony Hi Fly, żeby sprawdzały się one podczas jazdy i na suchej, i na mokrej nawierzchni. Jest to kategoria nowoczesnego ogumienia dostępnego w serwisie Tirendo.pl za niewygórowaną kwotę.

Mieszanka, użyta do stworzenia tego produktu, została wzbogacona w dodatek krzemionki, przez co jest ona na tyle twarda, by być wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie cechuje się miękkością w styku z podłożem. Radialna budowa umożliwia płynną jazdę, a co jeszcze jest często podkreślane przez użytkowników - opony Hi Fly pracują cicho nawet przy dużych prędkościach.

Cisza w aucie zapewniona dzięki nowoczesnemu ogumieniu

To właśnie asymetryczna rzeźba bieżnika wpływa na tak wysoki komfort akustyczny, ponieważ wycisza pracę zawieszenia, jak i tarcie o podłoże. Mało tego, ten blokowy system nacięć i rowków odprowadza wodę, dając też świetną przyczepność podczas wchodzenia w zakręty, przez co kierowca panuje nad pojazdem i może bezpiecznie nim manewrować na wilgotnej drodze.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji