Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Joyroad

Płynną jazdę samochodem umożliwia ogumienie nowej generacji

Gdy szukamy ekonomicznych artykułów na lato dla swojego pojazdu, z pewnością opony Joyroad mogą przykuć uwagę, należą bowiem do oszczędnych i ponadto posiadają niezłe parametry jezdne. Zostały one wyprodukowane z myślą o różnych typach nawierzchni, dlatego ich konstrukcja opiera się na radialności i precyzyjnej budowie bieżnika.

Opony letnie o tym standardzie należą do ekonomicznych właśnie ze względu na swoją strukturę, pozwalają bowiem na płynną i lekką jazdę w różnych warunkach atmosferycznych na drodze, zachowując długą żywotność. System wyżłobionych precyzyjnie rowków i nacięć skutecznie odprowadza nadmiar wody, eliminując ryzyko wpadnięcia w poślizg.

Trwałe opony Joyroad można użytkować przez długi czas

Jest to zasługą wysokiej jakości mieszanki, która się ściera powoli i równomiernie. Radialna budowa kół powoduje, że wydłuża się suw, a tym samym zmniejszają się opory toczenia. Przekłada się to na oszczędności dla kierowcy. Ekonomiczne i wydajne wyposażenie dla aut osobowych czy dostawczych można dostać na Tirendo.pl.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji