Kelly

Opony Kelly Winter HP

Od243,80 złza opone

Odnaleźć swój Winter HP tutaj!


Zimowe opony, na których zajedziesz daleko!

Opony zimowe Kelly Winter HP są niezwykle ekonomiczną opcją dla tych, którzy potrzebują teraz wymienić ogumienie. Ich klasyfikacja ekonomiczna to A (w skali od A do G, przy czym A jest najlepsze), co oznacza, że zużywa ona o 0,01 litra paliwa mniej na 100 km/h od opony sklasyfikowanej jako B! Poza tym opony te znane są także z przyczepności do mokrej nawierzchni. Dzięki temu będziesz czuć się bezpiecznie w każdych warunkach pogodowych, nawet wtedy gdy nawierzchnia asfaltu będzie zaśnieżona czy oblodzona!

Oprócz bezpieczeństwa opony Kelly Winter HP zapewnią ci także komfort jazdy we względnej ciszy, bowiem wytwarzają one hałas sięgający do 80 decybeli. Warto więc mieć je w swoim samochodzie po to, aby jazda była przyjemniejsza! Można je zakupić na stronach internetowych, chociażby na Tirendo.pl! Warto dbać o swoje bezpieczeństwo nie tylko latem, ale także i zimą – czyli przez cały rok!

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK