/

Opony Keter

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Opony Keter, czyli wysoki komfort jazdy w każdym sezonie

Spokój i bezpieczeństwo kierowcy liczą się najbardziej, więc jeśli chcemy zapewnić sobie optymalne osiągi i wygodę, warto postawić na nowej generacji opony Keter, które zyskały już wielu miłośników wśród właścicieli 4 kółek.

Rozmaity wybór profesjonalnego ogumienia znajdziemy na Tirendo.pl, gdzie również możemy zadecydować, czy wybieramy wyposażenie na cały rok, czy też na konkretny sezon. Zarówno wśród produktów przeznaczonych na lato, jak i na zimę, opony Keter wypadają bardzo pozytywnie w wielu testach, cechuje je bowiem wysoka przyczepność na różnych typach nawierzchni. Zawdzięczają to unikalnemu modelowi bieżnika, który został podzielony na 5 bloków, a każdy z nich spełnia inną funkcję.

Środkowa oś odpowiada za równomierne przełożenie nacisku na pozostałe bloki, aby dać kierowcy uczucie lekkiej i płynnej jazdy, a także, aby zredukować ścieranie się materiału. Rowki i bloki sąsiadujące odprowadzają wodę sprzed czoła auta, zapobiegając ryzyku wpadnięcia w poślizg, dając bezpieczeństwo przy manewrowaniu.

Wytrzymałe rozwiązanie motoryzacyjne jest już dostępne na każdy sezon.

Ponadto rotacyjna konstrukcja i wzmocniona część zewnętrzna dętki charakteryzuje się świetną wytrzymałością w przypadku wyboistości na drodze czy przy najeżdżaniu na chropowate jezdnie. Te opony całoroczne, jak i na sezon, sprawdzają się niezależnie od panujących temperatur, a ich doskonała żywotność pozwala na długie użytkowanie i bezpieczną podróż.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.


Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.