Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1050

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Kinforest

Opony Kinforest pozwolą ci ścigać się bezpiecznie

Chcąc rozwinąć prędkość choćby i do 300 km/h, możesz zaufać profesjonalnym i szybkim produktom o sportowym charakterze, jakimi są opony Kinforest. Sprawdzają się one nie tylko w warunkach torów wyścigowych czy autostradach, ale również w środowisku miejskim. Dzieje się tak za sprawą bardzo dobrych parametrów jezdnych. Niezależnie od rozmiaru felgi, artykuły te uzyskują indeks C w kategorii oporów toczenia.

Ekonomiczne i szybkie, a to jeszcze nie wszystko - wyposażenie to wyśmienicie się sprawuje także wówczas, gdy na drogach panują niekorzystne warunki atmosferyczne.

Opony Kinforest wpisują się w indeks B w kategorii przyczepności

Oznacza to, że dają one krótką drogę hamowania i styk z jezdnią nawet wtedy, gdy pada deszcz. Ponadto precyzyjnie reagują na ruch kierownicą, sprawiając, że pojazd jest sterowny. Specyficzny układ rowków bieżnika zapewnia opływowość auta. Zatem gdy chcesz zamówić opony letnie, możesz odwiedzić nasz serwis Tirendo.pl i wybrać nowoczesne, ciche ogumienie ze sportowym akcentem.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji