Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1050

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Landsail

Opony Landsail – dostosowane do europejskich dróg

Opony Landsail produkowane są przez chiński koncern Sentury Tyres. Mimo że opony te produkowane są w Chinach, nad jakością i dostosowaniem do naszych warunków jazdy pracują europejscy konstruktorzy w centrum badawczym w Niemczech. Zapewnia to wysoką jakość konstrukcji oraz dobre parametry, niezbędne dla opon atestowanych do jazdy na terenie Unii Europejskiej.

Główna linia opon przeznaczona jest do jazdy latem. Letnie opony Landsail charakteryzują się mocną przyczepnością na drodze po deszczu oraz stabilnością jazdy, szczególnie przy zmianie pasa i wymijaniu. Ich ciekawą i bardzo użyteczną innowacją jest także system rowków bieżnika skonstruowany w taki sposób, aby rozpraszały one efektywnie ciepło wytwarzane podczas jazdy przez tarcie opony z nawierzchnią. W rezultacie opona nagrzewa się mniej, a tym samym ograniczone jest jej zużycie, co pozwala na dłuższą jazdę na jednym komplecie. Opony z serii Winter i Snow Star, przeznaczone są na zimę. Te opony zimowe przystosowane są do jazdy w temperaturach poniżej zera i łączą efektywne odprowadzanie śniegu spod kół z rzeźbą bieżnika pozwalającą na utrzymanie auta na śliskiej drodze. W swojej ofercie Landsail ma także opony RFT, czyli „Run On Flat”rdquo; – jazda na płaskiej oponie. Pozwalają one na kontynuowanie jazdy także po przebiciu opony i dojechanie nawet kilkudziesięciu kilometrów do warsztatu. Kup teraz opony Landsail na Tirendo.pl.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji