Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Lanvigator

Uniwersalne opony Lanvigator dadzą poczucie płynności

Chcąc, aby nasz samochód mknął pod drogach niezależnie od warunków atmosferycznych, można postawić na opony całoroczne, które znajdziemy poprzez portal Tirendo.pl. Jest to gama produktów motoryzacyjnych wysokiej klasy, przeznaczona zarówno do samochodów osobowych, jak i vanów, aut dostawczych.

Niezależnie od rozmiaru artykułu, należy zwrócić uwagę na fakt, że jest on zawsze cichy, pracuje w taki sposób, aby zapewnić kierowcy komfort akustyczny. W przeważającej większości opony Lanvigator dają też niezłe osiągi w testach hamowania na mokrej nawierzchni, tym samym zyskując indeks C w europejskiej kategorii przyczepności.

Ogumienie na cały rok może być sterowne i wytrzymałe.

Kiedy pojazd trzyma się toru, zwłaszcza podczas skręcania i manewrowania, zyskujemy kontrolę nad nim, mamy precyzję prowadzenia auta - a to jest szczególnie istotne w zmiennych warunkach atmosferycznych. Tutaj nasze nowoczesne wyposażenie spisuje się na medal dzięki specjalnym rowkom i wyżłobieniom w rzeźbie bieżnika.

Nie dosyć, że odprowadzają one wilgoć, aby wydłużyć żywotność produktu i zapewnić nam bezpieczeństwo, to jeszcze rozkładają w równomierny sposób nacisk powierzchni, przez co pojazd zyskuje opływowość i zwiększa swoje cechy trakcyjne. A co dalej za tym idzie, oszczędzamy na paliwie, a do atmosfery wypuszczamy znacznie mniej CO2. Przez cały rok możemy zatem jeździć i ekonomicznie, i ekologicznie!


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji