Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Lassa

Marka Lassa należy do firmy Brisa wchodzącej w skład tureckiego koncernu Sabanci Group.Pierwsze opony Lassa zaczęły być produkowane w 1978 roku. Po dziesięciu latach Sabanci Group weszło w partnerstwo joint venture z japońskim gigantem Bridgestone. Nowej firmie nadano nazwę Brisa (pełna nazwa brzmi BRISA Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading Inc).

Brisa sprzedaje opony do ponad 30 krajów, a główny rynek zbytu stanowi Europa. W jej asortymencie znajduje się ponad 500 modeli opon przeznaczonych do wszelkich typów samochodów. Opony Lassa i bogatą gamę innych marek ogumienia z pełnym zaufaniem kupują zarówno producenci samochodów, takich jak Toyota, Mitsubishi, Ford czy Renault, jak i dystrybutorzy ogumienia. Firma Brisa dysponuje własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym, dzięki czemu jej produkty znane są z innowacyjności i wysokich standardów wykonania. Znalazło to uznanie w postaci licznych certyfikatów jakości i międzynarodowych nagród, w tym European Quality Award, która jest przyznawana firmom odznaczającym się najwyższą efektywnością we wdrażaniu nowoczesnych modeli zarządzania i produkcji. Wśród produktów Brisy znajdują się opony do samochodów osobowych, a także specjalistyczne ogumienie do maszyn przemysłowych i rolniczych, pojazdów z napędem na cztery koła, ciężarówek i samochodów dostawczych.

Jednym z najnowszych modeli wyprodukowanych przez turecki koncern są opony Lassa Impetus REVO. Firma wiąże z tym modelem opon duże nadzieje i liczy, że zaprojektowane komputerowo rozwiązania zyskają uznanie kierowców. Wykonany z nowoczesnej mieszanki bieżnik z asymetrycznym wzorem poddano wielu symulacjom pod względem parametrów hydrodynamicznych i akustycznych, co zaowocowało wyposażeniem go w unikalny układ rowków i specjalny kształt klocków. Dzięki temu opona charakteryzuje się niezwykłą sprawnością w zakresie przyczepności, odprowadzania wody oraz wytrzymałości. Równie zaawansowane technologie zastosowano projektując opony Lassa Impetus Sport przeznaczone do sportowych aut z napędem 4x4. Impetus Sport jest zaprojektowany typowo do aut sportowych, w związku z czym posiada kierunkowy bieżnik zapobiegający aquaplaningowi, wzmocnione specjalną warstwą ochronną opasanie, zapewniające dużą powierzchnię kontaktu z drogą, profil i stopki poprawiające kierowalność na zakrętach oraz doskonałą przyczepność.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji