Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Strona 1 od 1051

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Laufenn

Ekonomiczne ogumienie sprawdzi się w Twoim aucie

Chcesz wymienić zużyte produkty na nowe opony Laufenn? Nic prostszego, wystarczy, że wejdziesz na Tirendo.pl i zamówisz swój typ opon, aby otrzymać to wydajne wyposażenie w dowolne miejsce, które wskażesz. Znajdziesz u nas wiele rozmiarów ogumienia w świetnej cenie, które nie dosyć, że jest ekonomiczne, to jeszcze pozwala na rozwijanie dużych prędkości.

Fabryka, z której pochodzą opony Laufenn postarała się, aby zaprojektować artykuły wytrzymałe, o dużej żywotności, dobrze wyprofilowane. Dzięki temu opona może posłużyć na wiele sezonów, wytrzymuje otarcia o nierówności asfaltu, a dodatkowo ładnie chodzi przy skręcaniu. Komfort jazdy zostaje zachowany, ponieważ autem nie rzuca na boki, jest ono przyczepne. Osiemnastki w modelu LK01 215/55 mają następujący opis techniczny:

  • 99V
  • XL
  • C/C 72 decybeli
  • BSW

Pierwsze oznaczenie mówi, że możesz na tych oponach przejechać z prędkością 240 km/h i obciążeniem do 775 kg x 4, a koła będą pracowały bez zarzutu do tego limitu. Drugi znacznik informuje, że opona została wzmocniona, zatem jej wytrzymałość jest większa. Trzeci punkt odnosi się do indeksów ekonomiczności i przyczepności - C plasuje się jako trzecie w skali od A do G, gdzie A daje najlepsze osiągi. Oznaczono tu także poziom hałaśliwości opon - do 72 decybeli. Ostatnie oznaczenie dotyczy koloru boku, w tym przypadku będzie on czarny.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji