Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Strona 1 od 2

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Lexani

Estetyczne ogumienie na lato sprawdzi się w każdym aucie

Przyglądając się bogatemu asortymentowi letniego ogumienia w serwisie Tirendo.pl, niewątpliwie właśnie opony Lexani przyciągają wzrok swoim eleganckim wzorem, nieco drapieżnym akcentem i efektownym profilem. Nie są to jedyne zalety tego produktu - dętki te dowiodły już nieraz, że doskonale spełniają swoje funkcje jezdne.

Przypatrzmy się następującym parametrom:

  • 285/35 R18 101 W, C, B, 72 decybeli, XL
  • 245/35 R21 96 W, C, A, 71 decybeli, XL

Obydwa modele pracują cicho, tłumiąc głośność zawieszenia i amortyzując tarcie powierzchni, natomiast co przyciąga wzrok - to bardzo dobry stosunek wysokości boku do szerokości średnicy, dzięki któremu przyjemnie pokonuje się zakręty, bez uczucia wstrząsów czy utraty kontroli nad pojazdem. Dobrą sterowność produktu potwierdzają przyznane indeksy - A i B.

Opony Lexani dają wyborną przyczepność na mokrej drodze.

To precyzyjne ogumienie pozwala na manewrowanie z pełną satysfakcją po suchych i wilgotnych nawierzchniach, trzymając samochód w torze. Indeks prędkości W określa maksymalne osiągi do prędkości 270 km/h. Zachowując tę granicę, nasze ogumienie pozostanie w dobrym zdrowiu.

Dopracowana w każdym szczególe budowa bieżnika skutecznie eliminuje napór powierzchni, wzmocnienia boczne czynią nasz produkt bardzo wytrzymałym i zdolnym do pokonywania wyboistych dróg bez szwanku. Ponadto w kategorii ekonomiczności opony Lexani należą do tych ekonomicznych, mieszcząc się w europejskim standardzie C.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji