Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1051

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Linglong

Opony Linglong – nowoczesna technologia opon

Powstały w 1975 roku Linglong (pełna nazwa - Shandong Linglong Tire Co., Ltd.) jest producentem opon z Chin o globalnym zasięgu i długiej obecności na rynku europejskim. Firma sprzedaje swoje produkty w ponad 180 krajach świata, a jej opony zdobyły oznaczenia DOT (USA), ECE (Europa) i GCC (Arabia Saudyjska), będące certyfikatami jakości dla produktów motoryzacyjnych. Opony Linglong montowane są także jako podstawowe opony przez ponad 50 producentów aut i motocykli, którzy zaufali tej chińskiej marce. Linglong jest także bardzo aktywny na rynku europejskim i jest aktualnym sponsorem niemieckiego klubu piłkarskiego VfL Wolfsburg.

Opony Linglong są testowane i projektowane w trzech centrach rozwojowo-badawczych – w Pekinie, w Stanach Zjednoczonych i w Niemczech. Warto nadmienić, że potwierdzeniem innowacyjności firmy są także liczne patenty na technologie, które Linglong posiada w 36 krajach. Nowe i najbardziej popularne modele tego producenta wykonane są w oparciu o aktualne rozwiązania techniczne, zarówno w wersjach zimowych jak i letnich. W ofercie znajdziemy również opony wysokiej jakości HP, czyli High Performance, do szczególnie wymagających warunków szybkiej jazdy pojazdami o dużej pojemności silnika. Sprawdź już teraz naszą ofertę opon Linglong i kup je na Tirendo.pl. Te popularne i niedrogie opony są teraz dostępne dla polskiego klienta i zamówisz je z bezpłatną wysyłką w naszym sklepie internetowym.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji