Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Mabor

Mabor jest firmą, której początki datuje się na rok 1946. Jej siedziba mieści się w Portugalii. Bardzo ważnym punktem w historii tego przedsiębiorstwa jest rok 1991, w którym to Mabor wstąpił do grupy Continental. Współpraca z tą grupą miała i ma do dzisiaj bardzo pozytywny wpływ na rozwój marki Mabor.

Prezentowana firma jest producentem ogumienia do samochodów osobowych oraz opon do aut terenowych. Na polskim rynku istnieje od dawna, jednak dzięki wysokiej jakości swoich produktów zyskuje ona z roku na rok coraz większe uznanie. Opony Mabor wytwarzane są przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, dzięki czemu klienci otrzymują wysokiej jakości produkty za stosunkowo niską cenę. Kolejnym atutem świadczącym o wysokiej jakości produktów Mabor jest fakt, że produkty te eksportowane są między innymi na rynki austriackie i niemieckie czyli jedne z najbardziej wymagających rynków oponiarskich i motoryzacyjnych w Europie i na świecie.

Warto zainteresować się niezwykle ciekawym produktem, jakim są opony Mabor Sport Jet 2. Jest to nowoczesna opona przeznaczona do samochodów osobowych na sezon letni. Atutem tego produktu jest udoskonalony bieżnik, dzięki któremu jazda jest bardzo bezpieczna i komfortowa. Nowoczesna budowa opony umożliwia zmniejszenie oporu toczenia (a co za tym idzie zmniejszone jest spalanie paliwa) oraz pozwala na bardzo efektywne odprowadzanie wody. Oznacza to, że opony Mabor Sport Jet 2 świetnie spisują się nie tylko na suchej, ale również na mokrej nawierzchni. Kolejną zaletą tej opony jest jej długa żywotność nawet na dużych przebiegach. Atut ten razem z obniżonym poziomem spalania paliwa sprawia, że koszty eksploatacji samochodu nie są wysokie.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji