Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Maloya

Firma Maloya powstała w Szwajcarii w 1936 roku. Jej założycielem był Franz Mauer, a firma początkowo zajmowała się produkcją opon rowerowych. Później firma rozszerzyła swoją działalność i bardzo się rozrosła. Firma ta jako pierwsza wprowadziła na rynek opony radialne (w 1972 roku), które dzisiaj są standardem. Ważnym punktem działalności firmy Maloya jest jej przyłączenie się do grupy Vredestein. Jej zakłady produkcyjne i laboratoria badawcze odpowiedzialne za opracowywanie nowych technologii przeniesiono do holenderskiego miasta Enschede, jednak marka ta nadal silnie związana jest ze Szwajcarią. Do dnia dzisiejszego firma ta ma bardzo solidną pozycję na lokalnym rynku.

W ofercie firmy Maloya można znaleźć opony letnie Maloya i zimowe. Ogumienie to przeznaczone jest do aut osobowych oraz dostawczych. Nowoczesny proces produkcyjny sprawia, że opony Maloya nie tylko prezentują się atrakcyjnie, ale mają również bardzo dobre osiągi i doskonałą żywotność. Wszystkie materiały wykorzystywane do produkcji ogumienia są dokładnie testowane i udoskonalane. Proces produkcyjny jest optymalizowany, tak aby ogumienie spełniało oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Końcowym etapem są testy wytrzymałościowe opon. Maloya posiada nowoczesne zakłady produkcyjne wykorzystujące najnowszy sprzęt. Dzięki temu jakość oferowanych wyrobów jest bardzo wysoka.

Do produktów tej firmy należą np. opony Maloya Davos, oraz Maloya Cresta 300. Te drugie to ogumienie klasy ekonomicznej przeznaczone do jazdy w warunkach zimowych. Nowoczesna budowa bieżnika oraz układ rowków zapewniają wysoką przyczepność i dobre odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego, dzięki czemu pojazd wyposażony w takie ogumienie będzie miał dobrą sterowność nawet w bardzo trudnych warunkach deszczowych i śnieżnych. Mieszanka gumy wykorzystana do produkcji tej opony charakteryzuje się wysoką odpornością na ścieranie. Oznacza to, że opisywany produkt będzie służył swojemu użytkownikowi przez bardzo długi czas. Krawędzie bieżnika sprawiają, że pojazd z takimi oponami będzie dobrze reagował na nagłe zmiany prędkości. Współczynnik cena-jakość w przypadku tego produktu jest bardzo wysoki. Innymi ciekawymi produktami są opony Maloya Crono przeznaczone. Produkt ten przeznaczony jest do aut osobowych na sezon letni. Nowoczesny wzór bieżnika sprawia, że samochód będzie dobrze sterowalny i zachowa wysoką przyczepność na praktycznie każdym rodzaju nawierzchni. Opona zachowuje się dobrze przy bardzo dużych prędkościach oraz nie generuje dużego hałasu.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji