Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Marangoni

Mario Marangoni firmę sygnowaną swoim nazwiskiem założył w 1950 roku w Weronie. Włoskie rodzinne przedsiębiorstwo zajmowało się nie tylko produkcją ogumienia, ale również bieżnikowaniem i utylizacją. Z roku na rok Marangoni stawał się coraz bardziej popularny. W latach siedemdziesiątych XX wieku, nie bez przyczyny, włoska firma została okrzyknięta królem bieżnikowania - opatentowano własny system regeneracji ogumienia (Ringtread). Z tak przygotowaną myślą technologiczną Marangoni ruszył na podbój świata. Zdobywał kolejne kontynenty (dziś jego fabryki ulokowane są na trzech kontynentach), na całym świecie znajdują się filie oraz zakłady przemysłowe produkujące opony zimowe Marangoni i letnie. Mario Marangoni został odznaczony orderem "Cavaliere del Lavoro" za wpływ na rozwój ekonomiczny i gospodarczy kraju. Jego firma jest doceniana głównie za wysoki procent oszczędności płynący z wdrożenia w życie patentów dotyczących regeneracji ogumienia i co za tym idzie ekologiczny wpływ na środowisko. Odpowiednia dywersyfikacja produktów oraz strategia działania firmy sprawiła, że opony Marangoni to uznana marka nie tylko we Włoszech, ale i na całym świecie.

Oprócz utrzymywania się na fotelu lidera w bieżnikowaniu, firma zajmuje się także produkcją ogumienia głównie do samochodów osobowych, opony do aut typu SUV oraz do aut dostawczych. W swojej ofercie firma posiada także opony użytkowe oraz campingowe. W portfolio Marangoni znaleźć można opony zarówno letnie, zimowe, jak i całoroczne. Przedsiębiorstwo chętnie udziela wsparcia lokalnym zawodnikom motoryzacyjnym, zapewniając ich samochodom odpowiednie ogumienie.

Wśród opon letnich do samochodów osobowych najpopularniejszy jest obecnie model E-LOGIC (następca słynnego już TRIO). Dzięki odpowiednim wzbogaceniom i zastosowaniu mieszanek opony Marangoni E-LOGIC gwarantują niższe opory toczenia oraz mniejsze zużycie paliwa. Dzięki temu kolejny produkt firmy spełnia swój sztandarowy cel - jest ekologiczny i ekonomiczny.Z gamy produktów przygotowanych na zimę prym wiedzie model Marangoni METEO HP. Charakterystyczny bieżnik gwarantuje wysoką przyczepność w trudnych warunkach pogodowych przy jednoczesnym skróconej drodze hamowania. Odpowiednie rowki zapewniają skuteczne usuwanie błota pośniegowego oraz odprowadzanie wody. Opony zimowe z gamy produktów Marangoni sprawdzają się również na oblodzonych nawierzchniach.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji