Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1049

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Marix

Sztandarowym produktem firmy Marangoni Group są opony Marix. Marangoni od samego początku działalności stawiało na ścisłą specjalizację. Specjalnością firmy są opony regenerowane. Firma jest obecna na rynku już od 60 lat i zdążyła zyskać olbrzymie doświadczenie w branży producentów ogumienia oraz opinię jednego z najlepszych wytwórców opon bieżnikowanych. Wszystkie produkty wychodzące z zakładu Marangoni znajdującego się w miejscowości Rovereto poddawane są surowym testom jakościowym z użyciem nowoczesnych technologii komputerowych i produkowane z użyciem precyzyjnych maszyn, wdrażających opracowane w laboratoriach rozwiązania w życie.

Wieloletnie doświadczenie przyniosło firmie stabilną pozycję cenionego na całym świecie lidera opon bieżnikowanych. Opony Marix znane są z dobrej jakości oraz kilkuletniej gwarancji, którą producent dołącza do każdego egzemplarza. W ofercie Marangoni znajdują się opony do samochodów osobowych, terenowych, dostawczych oraz samochodów ciężarowych i autobusów. Marka Marix należy do najlepiej rozpoznawalnych produktów tej firmy. Na rynku dostępne są zarówno modele z linii Marix w różnych rozmiarach przeznaczone typowo na sezon zimowy, jak i zaprojektowane do jazdy letniej.

Wśród klientów dużym uznaniem cieszą się opony Marix GLACIAL. Odpowiednio wzmocnione, wyposażone w nowocześnie zaprojektowany bieżnik i charakteryzujące się niskimi oporami toczenia, są najchętniej kupowane przez kierowców pragnących połączyć bezpieczeństwo z ekonomiką. Opony Marix gwarantują zmniejszone zużycie paliwa oraz bardzo dobrą trakcję, co ma szczególne znaczenie w surowych warunkach zimowych, kiedy trzeba liczyć się z koniecznością jazdy po mokrych i oblodzonych powierzchniach. Wykazują dobrą odporność na ścieranie, a dzięki temu wydłużoną żywotność, co jest kolejnym argumentem przekonującym klientów do ich zakupu.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji