Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 17
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony Mastersteel

Nowe opony całoroczne mogą być tym właściwym wyborem

Jeśli pokonujemy długie trasy o różnych porach roku, będąc nieustannie mobilnymi, możemy rozważyć wymianę ogumienia na takie, które sprawdzi się przez cały rok. Jest ono dobrym rozwiązaniem dla kierowców samochodów osobowych, dostawczych czy vanów, którzy chcą mieć sytuację na drodze zawsze pod kontrolą, a zarazem dbają o wygodę, zależy im na funkcjonalności akcesoriów motoryzacyjnych.

W tym przedziale opony Mastersteel sprawdzają się zarówno na suchych, jak i na mokrych nawierzchniach, dając poczucie bezpieczeństwa. Dzieje się tak, ponieważ ich precyzyjna rzeźba bieżnika odpowiednio efektywnie odprowadza nadmiar wilgoci, zapobiegając ewentualnemu wpadnięciu w poślizg. Poza tym wyżłobione rowki i nacięcia odpowiadają za optymalną przyczepność pojazdu, można bezpiecznie wchodzić czy wychodzić z zakrętów, nie obawiając się podsterowności czy nadsterowności.

Ekonomiczne opony Mastersteel umożliwiają rozwinięcie prędkości.

Dzięki zastosowanym wytrzymałym materiałom na etapie produkcji to profesjonalne ogumienie nie tylko jest ciche i odpowiednio przyczepne, ale również świetnie się spisuje przy prędkościach indeksowanych literami T, V, R - w zależności oczywiście od wybranego rozmiaru produktu.

Nowe, całoroczne ogumienie dostaniemy w serwisie Tirendo.pl, gdzie również możemy zamówić dostawę do wybranego punktu motoryzacyjnego najbliżej naszego miejsca zamieszkania w celu przeprowadzenia montażu, żeby później przez cały rok móc spokojnie i bezpiecznie pokonywać dowolne trasy.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK