Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1051

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Maxtrek

Maxtrek Tires

Od momentu powstania Mextrek Tires w roku 2007 opony Maxtrek są szybko rozwijającą się marką, której dewizą jest: dostarczyć kierowcom na całym świecie bezpieczne, ekonomiczne i wygodne opony.

Maxtrek jest chińską marką, która produkuje opony głównie na rynki europejskie. Priorytetem firmy jest stworzenie opon, które pomogą kierowcy poradzić sobie nawet w trudnych warunkach pogodowych. Dodatkowo opony Maxtrek są zdecydowanie tańsze od opon europejskich czy amerykańskich producentów. Naturalnie tak samo nadają się na każdą felgę.

Ciągły rozwój i opony na każdą pogodę

Opony Maxtrek są produkwowane dopiero od pięciu lat. Firma stawiała pierwsze kroki w Chianch w roku 2007. Niedługo po tym pierwsze statki, na które załodowano opony Maxtrek, dotarły do Europy. "Stary Świat" jest bowiem rynkiem docelowym marki Maxtrek. Firma podąża zdecydowanie według swojej filozofii, która w międzyczasie jednoznacznie się sprawdziła. Opony Maxtrek stają się na rynku europejskim i amerykańskim coraz bardziej popularne. Dewiza formy brzmi: Europejscy kierowcy powinni otrzymać modele opon, które są dokładnie dopasowane do ich potrzeb oraz niezawodne, by mogły spobie poradzić nawet w trudnych warunkach pogodowych, a przy tym wszystkim mają kosztować mniej. By osiągnąć te cele opony Maxtrek stale są testowane na niemieckich samochodach osobowych.

Od samego początku swej działalności marka Maxtrek bardzo szybko się rozwija. W celu zwiększenia swej przewagi konkurencyjnej firma otwarła ogromne centrum produkcyjne na powierzchni 800.000m² oraz cetrum B&R na powierzchni 20.000m². Dzięki zdolności szybkiego rozwoju oraz umiejętnościom produkcyjnym firma jest w stanie zaopatrzać światowe rynki w zaawansowane technologicznie ogumienie, a opony Maxtrek otrzymują międzynarodowe certyfikaty jakości.

Bieżnik kluczem do sukcesu

By opony radziły sobie anwet w najtrudniejszych warunkach pogodowych powinny posiadać specjalny bieżnik. To właśnie gwarantują opony Maxtrek. Idealnym przykładem są opony letnie Maxtrek, których trzy roki wewnętrzne zapewniają pewną przyczepność, a dodatkowe dwa rowki zewnętrzne odpoweidzialne są za odprowadzanie wystarczających ilości wody, by auto mogło poruszać się pewnie po drodze nawet przy silnym deszczu czy śniegu.

Opony Maxtrek są produkowane w Chinach, dopasowywane są szczegółnie do rynku europejskiego. Ich cechami szczególnymi są przede wszystkim niska cena, a przy tym mimo wszytsko bardzo dobre właściwości jezdne newet w trudnych warunkach pogodowych. Jednym z najpopularniejszych modeli jest Maxtrek Trek M7. Szczególne właściwości opon letnich, jak i zimowych Maxtrek zawdzięczane są szczególnie bieżnikowi, dostosowanemu do trudnych warunków pogodowych.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji