Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Opony Michelin CrossClimate +

Find your

CrossClimate +

here!

Wielofunkcyjny przełom

Kierowca zainteresowany oponami całorocznymi jest w większości przypadków bardzo doświadczonym i świadomym konsumentem. Doskonale zdaje sobie sprawę z wszelkich możliwych utrudnień oraz niedogodności, jakie mogą pojawić się na drodze w trakcie zmieniającej się często bardzo gwałtownie pogody. Wie również, jak spora odpowiedzialność spoczywa na jego barkach, jeżeli chodzi o kwestię wyboru opon. Mający swoją premierę rynkową w tym roku model opony Michelin CrossClimate+, to zdecydowanie innowacyjny przełom w swojej kategorii. Zakwalifikowany jako rodzaj sprzętu na sezon letni wraz z homologacją zimową, przez specjalistów został określony mianem tytana w konkurencji opon całorocznych.

Po pomyślnym przejściu wielu prób i testów, model został dopuszczony do użytku. Na czym polega jego niewątpliwa przewaga nad mniej zaawansowanymi rywalami? Prezentowane w serwisie Tirendo.pl Michelin CrossClimate+ są w całości przystosowane do pokonywania najbardziej ekstremalnych i zaskakujących przeszkód stawianych przez warunki atmosferyczne i drogowe, dające się we znaki kierowcom zwłaszcza w okresie zimowym. W etykiecie unijnej, wśród oznaczeń przypisanych dla tej opony, znajdziemy informacje o przyznanych jej najwyższych klasach A, w kategoriach odnoszących się do hamowania na mokrej nawierzchni oraz utrzymania odpowiedniego, niezakłócającego spokoju poziomu hałasu podczas pracy. Dodatkowo, z parametrów technicznych odczytać można wysoki indeks prędkości oraz nośności właściwy tej oponie.

Zachęta do dalekich wypraw

Opony Michelin CrossClimate+ to opcja świetnie sprawdzająca się zwłaszcza w długich trasach, gdy jako kierowcy, musimy kwestię bezpieczeństwa swoją i podróżujących z nami pasażerów, traktować z pełną odpowiedzialnością oraz stawiać sobie za najwyższy priorytet. Nowoczesna technologia, według której opony zostały skonstruowane, to zapewnienie komfortowej jazdy na dalekie odległości również podczas niesprzyjającej aury i chwil gwałtownej zmiany warunków na drodze. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami tej oferty w naszym serwisie!

 • Komfortowe wrażenia z jazdy
 • Proste i wygodne dokonywanie zamówień wraz z darmową wysyłką
 • Wybierz odpowiedni rozmiar opon i zaoszczędź już dziś!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji