Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Opony Nankang AS-1

Find your

AS-1

here!

Dobre opinie zbierają opony Nankang as 1, które zaliczane są do oferty opon letnich. Korzystać z nich mogą samochody wszelkie osobowe, chociaż firma prowadzi również produkcję opon do aut terenowych czy ciężarowych. Opony Nankang as 1 zaliczają się do tych w klasie ekonomicznej. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom są odpowiednie na różne warunki pogodowe w okresie letnim, głównie poleca się je do jazdy na długodystansowych odcinkach.  

Cechy bieżnika
Opony Nankang As 1 cechuje asymetryczny bieżnik, w którym wyróżnić można dwie części z oddzielnymi funkcjami. Innowacyjne rozwiązania doprowadziły do solidnej jakości opony. Opony te są tak skonstruowane, by radzić sobie na najtrudniejszych nawierzchniach dróg, zarówno suchych jak i mokrych. Nowoczesny system zamontowanych pasów sprawia, iż kierujący pojazdem odczuwa mniejsze drgania i może lepiej nim manewrować. 

Ekonomiczność
W skład materiału z którego wyprodukowana te opony letnie wchodzi krzemionka, a ta cechuje się niską ścieralnością i dużą wytrzymałością.

Cechy

 • Komfortowe wrażenia z jazdy
 • Proste i wygodne dokonywanie zamówień wraz z darmową wysyłką
 • Wybierz odpowiedni rozmiar opon i zaoszczędź już dziś!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji