Nexen

Opony Nexen N 9000

Odnaleźć swój N 9000 tutaj!


Opony Nexen N9000, to produkty stworzone z myślą o pojazdach sportowych klasy średniej i wyższej. Doskonale spisują się w pojazdach charakteryzujących się dużą mocą i pojemnością silnika. Jest to ogumienie przeznaczone do użytkowania w sezonie letnim. Zapewnia ono odpowiednią kontrolę trakcji, przyczepność i bezpieczną jazdę na każdym rodzaju letniej nawierzchni. Te opony Nexen spisują się dobrze zarówno na suchej, jak i mokrej drodze.

Cechy bieżnika
Unikalny profil opony i bieżnik w kształcie litery Z zapewniają pojazdowi optymalne osiągi, przyczepność i bezpieczeństwo. 3 główne żebra przecinające bieżnik, rozdzielają 4 kanały, które wydajnie odprowadzają wodę spod powierzchni opony. Rowki w kształcie litery Z oraz ujście w strefie barkowej, doskonale spełniają swoje zadania. Oznacza to, że dzięki ogumieniu Nexen N9000 można przestać martwić się groźnym zjawiskiem aquaplaningu. Wspomniane wyżej rowki zapewniają również dobrą przyczepność na zakrętach oraz skróconą drogę hamowania w deszczu i błocie. Nowoczesna budowa profilu zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również wysoki komfort jazdy.

Ekonomiczność
Ogumienie Nexen N9000 jest produktem umożliwiającym generowanie sporych oszczędności. Materiał, z którego opony te zostały wytworzone, jest bardzo solidny. Ogumienie jest odporne na ścieranie i generuje niskie opory toczenia, co pozwala na zmniejszenie poziomu spalania.

Cechy

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot***
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.
***Felgi oraz koła kompletne nie są objęte darmową dostawą (9,90 EUR za koło/felgę).
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK