Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Opony Nexen N 9000

Odnaleźć swój N 9000 tutaj!

Opony Nexen N9000, to produkty stworzone z myślą o pojazdach sportowych klasy średniej i wyższej. Doskonale spisują się w pojazdach charakteryzujących się dużą mocą i pojemnością silnika. Jest to ogumienie przeznaczone do użytkowania w sezonie letnim. Zapewnia ono odpowiednią kontrolę trakcji, przyczepność i bezpieczną jazdę na każdym rodzaju letniej nawierzchni. Te opony Nexen spisują się dobrze zarówno na suchej, jak i mokrej drodze.

Cechy bieżnika
Unikalny profil opony i bieżnik w kształcie litery Z zapewniają pojazdowi optymalne osiągi, przyczepność i bezpieczeństwo. 3 główne żebra przecinające bieżnik, rozdzielają 4 kanały, które wydajnie odprowadzają wodę spod powierzchni opony. Rowki w kształcie litery Z oraz ujście w strefie barkowej, doskonale spełniają swoje zadania. Oznacza to, że dzięki ogumieniu Nexen N9000 można przestać martwić się groźnym zjawiskiem aquaplaningu. Wspomniane wyżej rowki zapewniają również dobrą przyczepność na zakrętach oraz skróconą drogę hamowania w deszczu i błocie. Nowoczesna budowa profilu zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również wysoki komfort jazdy.

Ekonomiczność
Ogumienie Nexen N9000 jest produktem umożliwiającym generowanie sporych oszczędności. Materiał, z którego opony te zostały wytworzone, jest bardzo solidny. Ogumienie jest odporne na ścieranie i generuje niskie opory toczenia, co pozwala na zmniejszenie poziomu spalania.

Cechy

 • Bezpieczna płatność i dostawa.
 • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
 • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
 • Bezpłatna dostawa
  Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
 • Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
  Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
 • Bezpośrednio pod Twoje drzwi
  Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK