Nexen

Opony Nexen Winguard Sport

Od283,00 złza opone

Odnaleźć swój Winguard Sport tutaj!


Nowoczesne ogumienie doskonale poradzi sobie z zimą

Czy to deszcz, czy śnieg, czy gołoledź - niezależnie od panujących warunków pogodowych nowe Nexen Winguard Sport sprawdzą się jako wytrzymałe i bezpieczne ogumienie na sezon zimowy. Wychodzą one ""obronną gumą"" (żeby nie powiedzieć ręką) z sytuacji, w której następuje wysokie ryzyko poślizgu czy utraty kontroli nad autem. Przykładowe osiemnastki w rozmiarze 235/40 charakteryzuje:

  • wzmocniona budowa
  • prędkość maksymalna do 240 km/h
  • nośność do 690 kilogramów na koło
  • redukcja tarcia - indeks E
  • hamowanie na mokrej drodze - indeks C
  • hałaśliwość - do 72 decybeli

Wzmocniona struktura bloków bocznych sprawia, że produkt jest wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne i otarcia. Aby uczynić to ogumienie odpornym na działanie niskich temperatur, jak i na zmienne amplitudy w środowisku miejskim, gdzie często trzeba hamować, inżynierowie z koreańskiego koncernu wzbogacili mieszankę o związki krzemionki. Uczynili oponę trwałą, optymalnie rozciągliwą w sezonie jesienno-zimowym, a także wystarczającą zwrotną, aby poruszać się autem bezpiecznie. Dodatkowo jest ona wydajna i zmniejsza opór toczenia, przyczyniając się do oszczędnej jazdy.

Zimowe ogumienie Nexen Winguard Sport pasuje do samochodów osobowych zarówno na miejskie drogi, jak i na dalekie trasy. Bieżnik został tu podzielony na pięć bloków, z których zewnętrzne odgrywają głównie rolę ochronną i współpracują z układem kierowniczym, a trzy środkowe odpowiadają za precyzyjne manewrowanie, efektywne odprowadzenie wody i płynność, lekkość poruszania się. Warto zwrócić uwagę na fakt, że zarówno bardzo szybkie zimówki, jak i koreańskie ogumienie na sezon letni to produkty polecane przez wymagających kierowców. Zamów profesjonalne opony dla swojego auta na Tirendo.pl.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot***
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.
***Felgi oraz koła kompletne nie są objęte darmową dostawą (9,90 EUR za koło/felgę).
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK