Nokian

Opony Nokian WR D3

Od364,00 złza opone

Odnaleźć swój WR D3 tutaj!


Podróżuj zimą bezpiecznie, szybko, a zarazem wydajnie

Te trzy epitety doskonale oddają charakter wyposażenia Nokian WR D3. Należy ono do bezpiecznych ze względu na dobre parametry hamowania i wysoką przyczepność. Poza tym producent gwarantuje, że jego ogumienie funkcjonuje bez zarzutu przy rozpędzaniu się do 190 km/h, a do tego produkuje hałas w granicy ledwie 71 decybeli.

Jako zimówki fińskie opony zostały tak zaprojektowane, by doskonale spisywać się na oblodzonej nawierzchni. Bieżnik został w nich zaprojektowany do zadań specjalnych związanych z dużą ilością wody, śniegu czy lodu na drodze, jak i błota czy kałuż. Poprzeczne żłobienia rozgałęziające się symetrycznie od środkowej osi usuwają nadmiar wilgoci sprzed czoła pojazdu. Auto porusza się płynnie, a Ty zachowujesz nad nim kontrolę podczas śnieżycy, w trakcie ostrego skrętu.

Wielu użytkowników doceniło już walory Nokian WR D3. Wspominają oni nie tylko o atrakcyjnej cenie i bezpieczeństwie prowadzenia samochodu, ale również o znakomitych parametrach jezdnych. Np. model 155/80 to wytrzymałe trzynastki. Są długo żywotne, mogą więc służyć jako zimówki na kilka sezonów.

Niezawodne ogumienie może być też oszczędne

Nie dość, że ścierają się powoli i równomiernie, to ich opory toczenia należą do indeksu C (w skali od A do G, gdzie A jest najlepszym rezultatem). Przyczyniają się zatem do płynnej jazdy, a to w konsekwencji powoduje mniejsze zużycie paliwa. Płynność ruchu uzyskuje się dzięki radialnej budowie, gdy szkielet opony w zrównoważony sposób łagodzi tarcie, rozprowadzając siły nacisku na boki równomiernie. Wspomniane trzynastki pozwalają zatem poruszać się ekonomicznie, a do tego są nośne i odporne na działanie niskich temperatur. Wybierając Nokian WR D3 na Tirendo.pl, otrzymujesz zimówki, które:

  • cechują się krótką drogą hamowania i bezpieczną przyczepnością
  • pracują efektywnie nawet przy 190 km/h, znajdziesz też szybsze w zależności od potrzeby i możliwości zamontowania do kół
  • można je eksploatować na dalekobieżnych trasach dzięki długiej żywotności
  • wydobywają hałas do 71 decybeli
  • są oszczędne dzięki niskim oporom toczenia
  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
14 dni na zwrot
Ponad 300 partnerskich serwisów montażowych
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.