Nokian

Opony Nokian zLine

Od376,40 złza opone

Odnaleźć swój zLine tutaj!


Pokonuj dystans szybko i bezpiecznie z nowymi oponami

Bardzo duże prędkości to dla ogumienia obciążenie związane z tarciem asfaltu i wysoką temperaturą. Jak z tymi trudnościami poradzili sobie specjaliści z Finlandii, produkując Nokian zLine?

Przede wszystkim wytworzyli opony z wysokiej jakości materiałów, wzbogaconych dodatkami związków krzemionki odpornymi na działanie dużych temperatur. Dzięki temu zredukowali nagrzewanie się gumy wskutek zwiększenia prędkości, przez co możesz rozpędzać się nawet do 300 km/h, zachowując dobre zdrowie opon. Gumowa powłoka nie pali się, zachowuje swój kształt, więc w efekcie auto trzyma się toru jazdy jak zaklęte. Toteż w testach fińskie ogumienie zajmuje miejsca na podium, a dzieje się tak za sprawą następujących atutów:

  • innowacyjna technologia bieżnika, przez co w kategorii przyczepności produkt zyskuje rangę A (w skali od A do G, gdzie A to najwyższa nota)
  • wysokie indeksy prędkości W i Y (270 i 300 km/h)
  • dodatkowe wzmocnienia boczne XL z osłonami felgi wydłużają trwałość opon
  • doskonały stosunek wysokości do szerokości produktu przekłada się na idealny profil opony, w wyniku czego pokonywanie zakrętów jest przyjemne, lekkie i bezpieczne

Zyskaj satysfakcję z precyzyjnego prowadzenia pojazdu

Wskutek zastosowania asymetrycznej rzeźby bieżnika prowadzenie samochodu staje się wygodne i przebiega pod pełną kontrolą kierowcy. Auto zachowuje stabilność dzięki radialnemu kształtowi Nokian zLine, ponieważ równomierne rozłożenie sił nacisku zwiększyło opływowość pojazdu. Jednocześnie zmalały opory toczenia, przez co można pokonywać kilometry oszczędnie.

Co jest również istotne, fińscy inżynierowie przewidzieli, że warunki drogowe czasami mogą być trudne, dlatego zadbali o przyczepność opon w sytuacji, gdy jezdnia jest mokra. Gęsta sieć rowków efektywnie odprowadza nadmiar wody sprzed czoła pojazdu, przez co maleje ryzyko wpadnięcia w aquaplaning, a zarazem zwiększa się sterowność auta przy hamowaniu na wilgotnej nawierzchni. Innowacyjne ogumienie na lato dostaniesz na Tirendo.pl.

  • Bezpieczna płatność i dostawa.
  • Zamów łatwo i wygodnie z darmową dostawą.
  • Wybierz swój rozmiar opon i zaoszczędź już dzisiaj!
Bezpłatna dostawa
Pragniemy uczynić Twoje zakupy możliwie najprostszymi. Dlatego wszystkie nasze dostawy do Ciebie są darmowe.
Prawo zwrotu towaru w ciągu 14 dni
Jeśli zamówienie nie będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom, wówczas możesz je odesłać w ciągu 14 dni – całkowicie bezpłatnie.
Bezpośrednio pod Twoje drzwi
Dostarczymy Twoje opony w ciągu 2-5 dni roboczych bezpośrednio pod drzwi – bezpłatnie i gotowe do montażu.
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK