/

Opony Novex

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Wybierz wygodę, czyli ogumienie na wiele sezonów

Aby oszczędzić czas, a zarazem czerpać satysfakcję z jazdy zarówno w czasie zimy, jak i lata, warto dobrać całoroczne elementy podwoziowe i uniezależnić się od kaprysów aury. Montując opony Novex w swoim samochodzie, masz pewność, że pojedziesz bezpiecznie nawet wtedy, gdy wystąpią trudne warunki drogowe.

To niebanalne ogumienie zostało wyposażone w kierunkową rzeźbę bieżnika, aby dać jak najlepsze osiągi niezależnie od czynników atmosferycznych. Dzięki temu poruszasz się lekko i płynnie i po śniegu, i po suchej jezdni. Modele Allseason pracują cicho i z dużą efektywnością dzięki radialnemu kształtu konstrukcji wewnętrznej. Przyczynia się on do wydłużenia suwu, a co za tym idzie w dalszej kolejności - do obniżenia zużycia paliwa. Gdy maleje tarcie, zwiększa się płynność jazdy, a Ty oszczędzasz na każdym kilometrze. Zaletą tego ogumienia jest również duża sterowność. Przy wchodzeniu w zakręty i manewrowaniu ma to istotne znaczenie dla Twojego bezpieczeństwa, ponieważ autem nie zarzuca na boki, tylko trzyma się ono toru jazdy. Opony Novex możesz kupić na Tirendo.pl, a wtedy:

  • oszczędzasz dzięki redukcji oporów toczenia
  • jesteś bezpieczny przez zwiększoną przyczepność
  • masz kontrolę nad pojazdem również przy jeździe na mokrym podłożu
  • nie musisz co pół roku montować innych opon
  • zyskujesz wytrzymały produkt o dużej odporności na działania niskich i wysokich temperatur

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.


Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.