Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Strona 1 od 8
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony caloroczne Goodyear

Opony Pirelli Dragon to opony, które poruszają się także po szosach. Opona zasługuje na uwagę za krótką drogę hamowania przy wysokich prędkościach. Taki efekt jest wynikiem zastosowania radialnej konstrukcji i systemu stalowego opasania. Bieżnik ma nowoczesny wzór, który zapewnia doskonałą trakcję i dobry kontakt z nawierzchnią. Opony Dragon stworzono dla wymagających właścicieli maszyn z mocnym silnikiem, ceniących jednocześnie komfortową ale oszczędną jazdę. 

Cechy bieżnika
Rowki w oponie Dragon umieszczone są dokładnie w miejscach, w których są najbardziej potrzebne. Dzięki zastosowaniu specjalnego bieżnika, opona jest wytrzymała, ale nie sztywna, a gdy wymagają tego warunki zewnętrzne - odkształca się, ale nie jest elastyczna. Nowoczesny współczynnik nacięć zapewnia maksymalny styk opony z nawierzchnią w każdej sytuacji. Opona Pirelii Dragon efektywne odprowadza wodę - jej bieżnik w oponie przedniej zaprojektowano tak, by przecinał warstwy wody, odprowadzał ją i przygotowywał pole dla bieżnika opony tylnej. Opona posiada idealną równowagę między stylistyką a osiągami. 

Ekonomiczność
Opona posiada agresywny bieżnik kierunkowy, który gwarantuje dobry układ rowków, dzięki czemu opona szybko i jednolicie dogrzewa się, jest też stabilna.

Cechy


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK