Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
201,50 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
Strona 1 od 8
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

opony całoroczne Hankook

Opony całoroczne Hankook, które charakteryzują się jakością!

Doskonałym pomysłem jest inwestowanie w opony całoroczne Hankook, lub dowolne inne. Nie trzeba w takim wypadku inwestować w dwa różne komplety opon – jeden na zimę, a drugi na lato! Prosta oszczędność czasu i pieniędzy. Jak więc widzisz, ogumienie całoroczne może rozwiązać wiele z twoich problemów, być może dzięki niemu w końcu poczujesz się komfortowo, prowadząc swój samochód? Co jest takiego w oponach na cały rok, że warto, jest je posiadać i to właśnie z nich korzystać?

Co mają w sobie modele Hankook Kinergy 4S, że tak często są stawiane za wzór dobrych opon na cały rok? Dzięki czemu tak wiele ludzi zdecydowało się na zakup akurat opon z tego modelu?

  • Po pierwsze, są to opony całkiem ciche, które tworzą hałas o natężeniu do 71 decybeli. To całkiem dobry wynik
  • Po drugie, ekonomiczność tych opon jest na poziomie E w skali od A do G! Gdzie jak wiadomo, A jest najlepsze, a G najsłabsze
  • W takiej samej skali, na poziomie C uplasowała się przyczepność na mokrej nawierzchni, dzięki czemu opony te są bardzo bezpieczne
  • Indeks nośności ma 75
  • Indeks prędkości to T – czyli maksymalnie, bezpiecznie dla opon możesz rozpędzić się do prędkości 190 km/h

Jak więc widać, są to opony, na które warto zwrócić swoją uwagę i zastanowić się, nad zaopatrzeniem w nie!

Gdzie kupić solidne opony Hankook Kinergy 4S?

Opony całoroczne Hankook z pewnością znajdziesz w stacjonarnych sklepach motoryzacyjnych. Być może uda ci się także trafić na nie w supermarketach, chociaż jest to raczej wątpliwe. Niestety w takich miejscach ceny tych opon są strasznie zawyżone przez marże sklepów, dlatego lepiej jest je omijać. Ale czy istnieją alternatywne miejsca, gdzie będziesz w stanie kupić to, co chcesz w atrakcyjniejszych cenach? Jak najbardziej!

No bo przecież istnieje Internet, gdzie także funkcjonuje mnóstwo sklepów, także tych z oponami! Możesz sprawdzić chociażby asortyment sklepu Tirendo.pl, który oferuje całkiem spory asortyment i gdzie będziesz mieć naprawdę przyzwoity wybór! To właśnie w takich miejscach będziesz w stanie kupić dobre opony na cały rok, za niewielkie pieniądze! Każdego stać na zakupy internetowe!

Podsumowanie zalet!

Opony całoroczne Hankook mają naprawdę sporą ilość zalet, nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się właśnie na ich posiadanie. Dzięki nim będziesz się czuć na drodze bezpiecznie, a co za tym idzie komfortowo. A chyba jest to coś, co chcesz osiągnąć w swoim samochodzie i to jeszcze niskim kosztem?


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK