Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
204,40 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
Strona 1 od 8
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

opony całoroczne Kleber

Jakość, która cię zadowoli - opony całoroczne Kleber!

W swoim samochodzie warto, jest mieć zainstalowane takie opony, które dobrze się sprawdzą na każdym rodzaju drogi. Coraz większą popularnością cieszy się takie ogumienie, które sprawdza się przez cały rok. Chociażby opony całoroczne Kleber – coraz więcej osób decyduje się właśnie na ten model ogumienia. Nie dość, że jest on bardzo dobry jakościowo, to jeszcze można go nabyć naprawdę tanio. Z pewnością więc będziesz zadowolony z tego, że właśnie w takie ogumienie zainwestujesz!

A jakie są dokładnie opony całoroczne Kleber Quadraxer 2? Co sprawia, że tak wiele osób jest nimi zainteresowanych? Dzięki czemu coraz więcej osób nabywa je do swojego samochodu?

  • Opony te radzą sobie świetnie podczas każdej pory roku – nawet wtedy, gdy ulice pokryte są wodą, lodem, śniegiem, a także wtedy, gdy nawierzchnia jest sucha! Jeżeli chodzi o przyczepność na mokrej nawierzchni, to w skali od A do G, opony te mają wartość B!
  • Ekonomiczność tych opon, także jest na wysokim poziomie, w takiej samej skali od A do G, mają one wartość C! To bardzo wysoko, jeżeli chodzi o ogumienie tak atrakcyjne cenowo!
  • Opony te są wyjątkowo ciche, ponieważ wytwarzają hałas o natężeniu 69 decybeli!
  • Indeks nośności 91!
  • Indeks prędkości to H, czyli maksymalnie można się w tej oponie rozpędzić do 210 km/h bez niszczenia opon!

Dobrze jest więc inwestować właśnie w opony całoroczne Kleber! Ich jakość zdecydowanie jest tym, czego ci trzeba!

Kupuj tanio opony całoroczne Kleber Quadraxer 2!

Prawdę powiedziawszy, jesteś w stanie kupić opony do swojego samochodu wszędzie. Znajdziesz je niemal w każdej lokalizacji. Są zarówno w supermarketach, czy też w specjalnych sklepach motoryzacyjnych. Oczywiście istnieje także opcja zamówienia ich u mechanika samochodowego. Niestety wszystkie te opcje są dość drogie i nieopłacalne. Gdzie zatem możesz kupić opony samochodowe tanio, tak by za nie, nie przepłacać?

Odpowiedź w zasadzie jest prosta – bo wystarczy wejść do Internetu, żeby znaleźć naprawdę sporo sklepów specjalizujących się właśnie w ogumieniu. To właśnie w tych miejscach będziesz w stanie kupić tanio opony całoroczne Kleber. Zobacz, chociażby, jakie ceny obowiązują na stronie Tirendo.pl! Z pewnością będziesz zadowolony z obsługi klienta na tej stronie!

Pozwól sobie na jakość!

Takie opony w takiej cenie to naprawdę dobra okazja, której nie wolno przepuścić! To jest właśnie to ogumienie, na którym będzie ci się dobrze jeździć w każdych warunkach pogodowych. Dzięki nim zachowasz zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo w podróży! Warto jest więc być w to ogumienie zaopatrzonym!


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK