/

opony całoroczne Star Performer

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Opony całoroczne Star Performer!

Zastanawiasz się nad zakupem ogumienia do swojego samochodu? Rozważ opony całoroczne Star Performer! Są to opony, których cechą charakterystyczną jest ich dobra jakość. Ale to nic dziwnego, w końcu produkuje je uznany, topowy producent, który doskonale zna się na tym, co robi! Warto jest więc właśnie w takie opony inwestować. A za co lubią je inni kierowcy, którzy już się na nie zdecydowali? Jakie plusy wymieniają właśnie, mówiąc o tym ogumieniu?

Opony całoroczne Star Performer z pewnością mają bardzo długą listę pozytywów. Nic dziwnego, że kierowcy coraz częściej sięgają właśnie po nie i nie kupują już oddzielnych opon na zimę i na lato. Kupienie ogumienia na cały rok jest dużą oszczędnością pieniędzy. A jakie jeszcze są plusy?

  • Przyczepność na mokrej nawierzchni jest na poziomie C, w skali od A do G, w której A jest najlepsze a G najsłabsze
  • Taka sama skala obejmuje ekonomiczność opony, która w tym wypadku znajduje się na poziomie F
  • Opony te wytwarzają hałas o natężeniu do 71 decybeli, przez co można w nich komfortowo podróżować
  • Indeks nośności to 79
  • Indeks prędkości jest na poziomie T, czyli w tej oponie można rozpędzić się do 190 km/h bez szkodzenia samej oponie

Jak więc jest widoczne, opony całoroczne Star Performer to bardzo dobra inwestycja, którą warto poczynić, zwłaszcza jeżeli jest się człowiekiem oszczędnym i lubiącym jakość jednocześnie!

W którym miejscu kupić opony?

Opony na cały rok można kupić wszędzie. Znajdą się one zarówno w supermarkecie, jak i w innych sklepach stacjonarnych. Najlepsze z takich sklepów są oczywiście profesjonalne sklepy motoryzacyjne, ale one również mają kilka wad. Jedną z nich jest cena produktów, zawyżana przez marżę sklepu. Drugą wadą jest niewielki asortyment, a co za tym idzie mały wybór. Albo zdecydujesz się na to, co jest, albo nie kupisz nic!

Ale jeżeli zadecydujesz się na zakupienie opon w Internecie, to tam z pewnością wybór będzie dużo większy, a ceny dużo niższe. Na stronach takich, jak Tirendo.pl z pewnością znajdziesz opony całoroczne Star Performer. Zakupy w Internecie to dużo większa wygoda (bo nie musisz nawet z domu wychodzić) i oszczędność pieniędzy!

Wszystko w twoich rękach!

Dobre opony na cały rok naprawdę są na wyciągnięcie twojej ręki. Wystarczy, że po nie sięgniesz i już będziesz je mieć. Nie potrzebujesz nie wiadomo jak wielkich pieniędzy, bo takie ogumienie może ciebie kosztować wyjątkowo mało, jeżeli zakupisz je w odpowiednim miejscu!

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.