Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

Opony kolce

100% procent pewności sprawdzenia w trudnych warunkach

Sezon zimowy to dla wielu z nas, kierowców, taki moment, kiedy nasza cierpliwość zostaje mocna wystawiona próbę. Wiele markowych opon zawodzi, gdy tylko przyjdzie gwałtowniejsza zmiana pogody, a co za tym idzie, pogorszą się warunki panujące na drodze. Innowacją i swoistą rewolucją, mogącą przełamać złą passę, są tak zwane opony kolce, które dzięki specyficznej budowie gwarantują dużo lepszą przyczepność podczas zimowej aury.

Umieszczenie w gumie opon specjalnych kolców pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa oraz ułatwienie kierowcy przejścia trudnego okresu zimowego, dając większą pewność w kontroli nad pojazdem nawet wtedy, gdy zaskakuje nas zbyt oblodzona jezdnia. Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych tą interesującą alternatywą dla zwykłych opon, aby zapoznali się z bliższymi informacji na temat tej oferty na Tirendo.pl. Opony kolce to ulepszona wersja standardowego ogumienia, sprawdzająca się w naprawdę wymagających warunkach.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK