/

Opony kolce

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

100% procent pewności sprawdzenia w trudnych warunkach

Sezon zimowy to dla wielu z nas, kierowców, taki moment, kiedy nasza cierpliwość zostaje mocna wystawiona próbę. Wiele markowych opon zawodzi, gdy tylko przyjdzie gwałtowniejsza zmiana pogody, a co za tym idzie, pogorszą się warunki panujące na drodze. Innowacją i swoistą rewolucją, mogącą przełamać złą passę, są tak zwane opony kolce, które dzięki specyficznej budowie gwarantują dużo lepszą przyczepność podczas zimowej aury.

Umieszczenie w gumie opon specjalnych kolców pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa oraz ułatwienie kierowcy przejścia trudnego okresu zimowego, dając większą pewność w kontroli nad pojazdem nawet wtedy, gdy zaskakuje nas zbyt oblodzona jezdnia. Zachęcamy zatem wszystkich zainteresowanych tą interesującą alternatywą dla zwykłych opon, aby zapoznali się z bliższymi informacji na temat tej oferty na Tirendo.pl. Opony kolce to ulepszona wersja standardowego ogumienia, sprawdzająca się w naprawdę wymagających warunkach.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.


Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.