Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


1.232,80 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
Ograniczona ilość sztuk
1.418,10 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
Ograniczona ilość sztuk
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
185,70 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
Strona 1 od 35
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony letnie Apollo

Opony, z którymi zachowasz bezpieczeństwo!

Opony letnie Apollo to świetny sprzęt dla ludzi, którzy chcą bezpiecznie poruszać się szybko po każdym rodzaju nawierzchni. Są to opony klasy Premium, które nadadzą twojemu samochodowi atrakcyjny, sportowy wygląd. Warto zaznaczyć, że ich indeksy nośności, oraz prędkości są na bardzo wysokich poziomach, niezależnie od modelu, jaki wybierzesz. Chociażby opony Apollo alnac 4g 205/55r16 91h mają pod tym względem takie ustawienia: indeks nośności – 91, a indeks prędkości to W. Czyli spokojnie będziesz się mógł w nich rozpędzić nawet do 270 km/h!

Wiadomo oczywiście, że wszystkim zależy w drodze na bezpieczeństwie. Dlatego też te opony są tak doskonałym wyborem. W trakcie sezonu letniego świetnie sprawdzą się nawet na zamokniętych nawierzchniach. Bieżniki bowiem mają takie, które odprowadzają wodę spod kół. To pozwala na lepsze trzymanie się nawierzchni podczas jazdy. Dlatego, jeżeli chcesz czuć się swobodnie podczas jazdy, to wybierz opony marki Apollo, lub podobne! Wtedy będziesz mógł bez stresu podróżować wszędzie! Zastanów się więc, nad korzyściami z posiadania właśnie takiego ogumienia.

Najlepiej jest mieć duży wybór!

Oczywiście możesz wybrać opony letnie Apollo, ale warto wspomnieć, że mają one wiele różnych modeli, które pasują do różnych aut. Chociażby opony Apollo alnac 4g 205/55r16 91h, ale tych modeli jest więcej! Warto więc robić zakupy tam, gdzie będziesz mieć możliwość wybrania odpowiedniego modelu dla siebie. Dzięki większemu wyborowi będziesz mógł zastanowić się nad odpowiednią marką i producentem opon. Zmniejszy się także ryzyko kupienia bubla, wyłącznie przez to, że nie miałbyś alternatywy!

Gdzie w takim razie mógłbyś kupować swoje opony? Gdzie mógłbyś kupić, chociażby opony letnie Apollo oraz wiele innych modeli, marek i producentów? Odpowiedź jest oczywista: w Internecie! To właśnie tam kupisz wszystkie potrzebne ci produkty do samochodu w najbardziej atrakcyjnych cenach! W sklepach internetowych takich jak Tirendo.pl będziesz mieć odpowiednio duży wybór, by móc wybrać do swojego samochodu najlepsze z możliwych opon! Zatem jeżeli przymierzasz się do zakupu ogumienia – zrób to przez Internet, tak będzie łatwiej i oszczędniej!

Kierowco, pamiętaj!

Kierowcy powinni pamiętać o wielu rzeczach. Wiadomo, samochód nie składa się wyłącznie z opon, ale także z wielu innych elementów. Niemniej jednak opony są bardzo istotne, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo na drogach. Dlatego staraj się zawsze mieć w swoim samochodzie zainstalowane takie opony, które spełniają standardy jakości. Dzięki temu będziesz czuć się pewniej na drogach wszelkiego rodzaju. Pamiętaj jednak, że opony to nie wszystko – zawsze zachowuj ostrożność na drogach i przestrzegaj przepisów ruchu drogowego. To sprawi, że twoja kariera jako kierowcy będzie bardzo przyjemna!


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK