Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
185,60 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
Strona 1 od 35
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony letnie Falken

Falken jest japońską firmą stworzoną w 1983 roku. Dwa lata później firma weszła na rynek Ameryki Północnej. Przez cały czas swojej działalności przedsiębiorstwo to rozwinęło sieć fabryk i magazynów głównie na terenie USA i stało się poważnym konkurentem dla producentów amerykańskich.

Oferta tego producenta obejmuje wysokiej jakości opony letnie Falken, opony zimowe oraz inne rodzaje ogumienia do samochodów osobowych. W zakładach Falken produkowane są również opony wyczynowe. Wysoka jakość wyrobów sprawiła, że ogumienie tego producenta jest oryginalnie montowane w takich markach pojazdów, jak Subaru, Suzuki oraz Daihatsu.

Przeglądając ofertę opisywanego przedsiębiorstwa, warto zwrócić uwagę na opony letnie Falken ZE 912. Zostały one stworzone z myślą o właścicielach aut kompaktowych, średnich oraz klasy wyższej, którzy cenią sobie wysoką dynamikę jazdy. Nowoczesna mieszanka gumy zastosowana w prezentowanym produkcie zapewnia jego dużą odporność na zdzieranie, a co za tym idzie, zapewnia jej długą żywotność. Oszczędni kierowcy poszukujący ogumienia, które będzie im służyć przez wiele sezonów na długich trasach powinni poważnie zastanowić się nad zakupem tego wyrobu. Dostosowany komputerowo asymetryczny bieżnik oraz wiele innych nowoczesnych technologii sprawiły, że opony letnie Falken ZE 912 są w stanie zapewnić wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Centralne żebro opony, zakrzywione rowki i duża szerokość kanałów obwodowych umożliwiają wydajne odprowadzanie wody, dzięki czemu pojazd wyposażony w takie ogumienie doskonale radzi sobie na mokrej drodze. Ciekawostką jest fakt, że można sprawdzić zużycie bieżnika za pomocą specjalnego wskaźnika Rotation Wear Indicators (RWI). Oczywiście w ofercie firmy znajdują się również inne opony letnie i zimowe przeznaczone dla różnych typów pojazdów.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK