Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
164,50 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
Strona 1 od 36
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony letnie Gislaved

W dobrych oponach zawsze zachowasz bezpieczeństwo!

Jak wiadomo, dobre opony potrafią zagwarantować bezpieczeństwo na drodze. Dlatego zawsze warto do swojego auta wybierać ogumienie dobrej jakości, które spełni warunki bezpieczeństwa. To ważne, aby nie stwarzać zagrożenia na drodze. Dlatego przy wyborze opon zawsze kieruj się względami bezpieczeństwa. Co w takim razie możesz zrobić? Jakie ogumienie wybrać? Przede wszystkim takie, które będzie dobrze dopasowane do twojego modelu samochodu. Stawiaj na opony znanych producentów, są one bowiem sprawdzone!

Opony letnie Gislaved są dobrym przykładem ogumienia, dzięki któremu będziesz w stanie bezpiecznie się poruszać po wielu drogach. Warto zatem zainwestować w nie, zwłaszcza że ich cena jest bardzo atrakcyjna. Mają one naprawdę dobrą przyczepność nawet na drodze, która jest mokra. Bieżnik jest bowiem w stanie odprowadzić wodę spod kół w trakcie jazdy. Poza tym jazda w samochodzie z zamontowanymi tymi oponami jest bardzo komfortowa, ze względu na niski poziom hałasu, wynoszący zaledwie 70 decybeli! Warto zatem te opony posiadać!

Duży wybór daje wiele możliwości!

Owszem możesz kupić opony letnie Gislaved, ale możesz także zdecydować się na innego producenta. Warto zatem w trakcie zakupów dać sobie maksymalnie duży wybór, tak by mieć multum możliwości. Jeżeli więc chcesz wybrać odpowiednie ogumienie do swojego pojazdu, to musisz wydedukować, które opony będą mu służyć. Opony letnie Gislaved najlepiej sprawdzają się, chociażby do aut takich jak Fiat Doblo, Nissan Kubistan czy Renault Kangoo! Zatem jeżeli masz któryś z tych pojazdów, to warto zakupić akurat takie ogumienie!

Z kolei najlepszym miejscem, w którym możesz je kupić, jest strona internetowa Tirendo.pl. Sklepy internetowe mają to do siebie, że w swoim asortymencie mają naprawdę wiele marek i modeli, także będziesz w stanie wybrać to, co dla twojego auta najlepsze. Często ceny na takich portalach są dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych, a przesyłka z kolei nic nie kosztuje. Dlatego Internet jest rekomendowanym miejscem, gdzie można nabyć nie tylko opony letnie Gislaved, ale także wiele innych produktów do samochodów!

Kilka słów na koniec!

Bezpieczeństwo jest ważne, zwłaszcza gdy prowadzi się samochód. Jest się wtedy odpowiedzialnym nie tylko za siebie, ale także za współpasażerów. Trzeba zwracać uwagę na wszystko, od świateł, po ruch drogowy, kończąc na pieszych. Dlatego samochód powinien być wyposażony wyłącznie w najlepszej jakości sprzęt, w tym opony. Dzięki nim będziesz w stanie zachować bezpieczeństwo w każdych warunkach, a twoje wyjazdy będą spokojniejsze. Poza tym dobre opony starczą ci na dłużej niż na jeden sezon, co doprowadzi do oszczędności! Warto mieć to na uwadze!


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK