Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Strona 1 od 35
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony letnie Kumho

Firma Kumho, założona w 1960 roku w Korei Południowej, początkowo nosiła nazwę Samyang Tire i była odpowiedzią na popyt na rynku motoryzacyjnym. Z każdym dniem produkowano coraz większą liczbę ogumienia, zainwestowano w eksport zdobywając kolejne rynki. Firma rozwijała się błyskawicznie, czego świadectwem były kontrakty na dostawę opon dla takich firm jak Daewoo, Kia czy Hyundai. By sprostać wymaganiom klientów, wprowadzano coraz nowocześniejsze wykorzystanie myśli technologicznej oraz rozwijano infrastrukturę - otwierano kolejne fabryki i zakłady produkcyjne. Firma stała się potentatem na koreańskim rynku i jednym z liderów w branży. W 1978 roku Samyang zmienił szyld na funkcjonujący do dziś Kumho. Niejakiego przełomu dokonano w 1982 roku - chcąc zagwarantować najwyższą jakość sprzedawanych produktów otwarto pierwsze centrum badań zlokalizowane przy jednej z fabryk. Firma może pochwalić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami i z całą pewnością zasłużenie znajduje się w dziesiątce najlepszych firm w branży.

Z portfolio firmy Kumho wymienia się ogumienie do samochodów osobowych, rolniczych, ciężarowych i przemysłowych. Koncern zajmuje się także zaopatrzeniem ogumienia do samolotów i autobusów. Jest liderem w produkcji opon wyczynowych z przeznaczeniem do sportów motoryzacyjnych (ogumienie rajdowe, wyścigowe, 4x4). Aktywnie uczestniczy w rajdach samochodowych oraz w wyścigach Formuły 3.

Opony letnie Kumho cechuje doskonała przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni. Doskonale sprawdzają się zarówno na płaskim terenie, jak i górzystym. Charakteryzują się wysoką odpornością na zużycie. Są gwarancją bezpieczeństwa z zachowaniem wysokiego komfortu jazdy. Zastosowanie mieszanek gumowych z domieszką krzemionki sprawia, że wydłuża okres użytkowania. Opony letnie tego producenta wybrały miliony osób na całym świecie, świadectwem ich zadowolenia powinien być ciągły rozwój firmy i coroczny wzrost sprzedaży.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK