Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Strona 1 od 35
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony letnie Pirelli

Włoski koncern Pirelli jest jednym z pięciu największych producentów opon na świecie. Firmę w 1872 roku założył Giovanni Battista Pirelli. W rajdzie Pekin - Paryż w 1907 r. zwycięstwo odniosła drużyna, która używała opon z logo Pirelli. Był to początek wielkiej międzynarodowej kariery tej marki. Od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku firma wydaje też prestiżowy Kalendarz Pirelli z artystycznymi fotografiami aktów znanych kobiet.

Pirelli produkuje opony do różnych pojazdów: samochodów osobowych, ciężarówek, autobusów, motocykli i maszyn rolniczych. Od 2011 r. dostarcza także opony wszystkim drużynom Formuły 1. Opony Pirelli znajdziemy też w wyposażaniu podstawowym takich marek jak chociażby: Audi, BMW, Mercedes, Skoda czy Volkswagen.

Właściciele aut klasy mini i miejskich z pewnością docenią opony letnie Pirelli Cinturato P1 oraz Pirelli P3000. Opony dobrze trzymają się drogi niezależnie od pogody. W parze z bezpieczeństwem idzie również komfort jazy. Dzięki swej konstrukcji efektywnie zmniejszają wibracje i poziom generowanego hałasu. Opony letnie Pirelli Cinturato P1 oraz Pirelli P3000 to też jedne z najbardziej ekologicznych opon tego producenta. Z opon do samochodów klasy średniej i wyższej warto wymienić model Pirelli Cinturato P6. Wyprodukowane zostały w serii Green Performance. Te opony letnie, oprócz bezpieczeństwa, gwarantują wysokie osiągi i przebiegi. Zalety te idą w parze z ograniczeniem oporów toczenia, niskim poziomem generowanego hałasu, mniejszym zużyciem paliwa, a co za tym idzie niższą emisją dwutlenku węgla. Uwagę należy zwrócić również na nowoczesne i wysoce ekologiczne opony do pojazdów typu SUV - Pirelli Scorpion Verde.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK