Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976

Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 34
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony letnie Rotalla

Najważniejszy aspekt – bezpieczeństwo!

Ludzie chcą mieć w swoich samochodach zainstalowane najlepszej jakości opony, ponieważ wymagają od nich bezpieczeństwa. To proste, każdy chce się czuć bezpiecznie podczas jazdy, nie tylko na długich dystansach, ale także i na tych krótszych. Dlatego zawsze pierwsze, na co zwracaj uwagę to odpowiednie parametry opon, które zapewnią ci właśnie bezpieczeństwo oraz komfort. Coś takiego może być zapewnione wyłącznie przez ogumienie wysokiej jakości. A jak znaleźć takie ogumienie i gdzie go szukać? Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Opony letnie Rotalla to jedna z propozycji dla osób, które nie chcą przepłacać, ale chcą mieć jakościowe ogumienie zainstalowane w swoim samochodzie. Są to opony, których indeks prędkości wynosi T – czyli spokojnie można się w nich rozpędzać nawet do 190 km/h! Co więcej, posiadają one względnie krótką drogę hamowania, dzięki której będziesz w stanie uniknąć stłuczek czy wypadków. Są to opony energooszczędne, ich wydajność energetyczna mieści się na poziomie C w skali od A do G, w której A jest najbardziej energooszczędna, a G najmniej. Co także ważne: opony te są ciche – wytwarzają zaledwie 70 decybeli hałasu!

Czym w zasadzie charakteryzują się dobrej jakości opony?

Opony letnie Rotalla, a także inne opony cechujące się dobrą jakością przede wszystkim są wytwarzane przez sprawdzonych producentów i można je kupić w sprawdzonych miejscach. Dobre jakościowo opony są wytwarzane z dobrej gumy, dzięki czemu są w stanie przetrwać nawet najdalsze podróże. Co więcej – takie opony są wytwarzane w taki sposób, aby zapewniały pełnię bezpieczeństwa, tak ważną nie tylko dla kierowców, ale także dla pieszych! Dlatego zawsze warto inwestować w dobrej jakości ogumienie – jest to po prostu najlepsze rozwiązanie! I najtańsze, bo takie opony wolniej się zużywają, więc trzeba je kupować rzadziej!

Jednak skoro dobrej jakości opony trzeba kupować ze sprawdzonych miejsc, to w takim razie, gdzie można je kupić? Gdzie można kupić, chociażby opony letnie Rotalla? Otóż: w Internecie! Na stronach takich jak Tirendo.pl, gdzie znajdziesz wiele różnych marek i modeli opon samochodowych, motocyklowych czy do SUVów! Co więcej: przedmioty te znajdziesz na tym portalu w naprawdę atrakcyjnych cenach! Warto więc sprawdzić ofertę! Najlepiej jest kupować opony w Internecie nie tylko ze względu na różnorodność oferty, ale także ze względu na oszczędność czasu i pieniędzy!

Na zakończenie

Każdy kierowca powinien myśleć o bezpieczeństwie nie tylko swoim, ale także innych uczestników ruchu drogowego. Dlatego tak ważne są opony, które mają krótką drogę hamowania. Dzięki nim będziesz w stanie wyjść z głową z każdej sytuacji!


x
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK