/

Opony letnie Rovelo

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Letnie opony od Rovelo!

Poszukujesz już od dłuższego czasu nowych opon letnich do swojego samochodu? Jeżeli tak, to z pewnością interesuje cię takie ogumienie, które charakteryzuje się jakością. Dzięki temu będziesz musiał wymieniać opony nie co roku, a co kilka lat – ponieważ będą aż tak wytrzymałe! Ostatnimi czasy, całkiem sporym zainteresowaniem cieszą się opony letnie Rovelo, które coraz częściej są wybierane przez użytkowników samochodów osobowych. Co sprawia, że są one tak dobre i cieszą się takim powodzeniem?

Przede wszystkim, tak jak już zostało napisane, ich jakość jest na naprawdę wysokim poziomie, co pozwala je użytkować przez naprawdę długi czas. Warte wspomnienia jest także to, że można bezpiecznie się w nich rozpędzić nawet do 270 km/h. Jest to możliwe z tego względu, że ich indeks prędkości znajduje się w kategorii W, która tę prędkość dopuszcza! Z kolei indeks nośności tych opon również jest bardzo dobry, ponieważ wynosi 84! Warto zatem, jak najbardziej zaopatrzyć się w ten rodzaj ogumienia!

Gdzie kupić letnie ogumienie od Rovelo?

Opony letnie Rovelo można w zasadzie kupić wszędzie. Najtaniej wyjdzie oczywiście w Internecie, na różnych stronach specjalizujących się w sprzedaży ogumienia lub części samochodowych. Na uwagę zasługuje, chociażby portal Tirendo.pl, w którym wybór opon jest ogromny i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Poza tym funkcjonuje tam darmowa wysyłka – dzięki temu nic nie zapłacisz za kuriera! A dlaczego warto kupić letnie ogumienie od Rovelo? Czy chodzi tutaj wyłącznie o to, że opony te są produkowane przez topowego producenta? Bynajmniej! Oprócz znanej marki kupujesz także jakość i bezpieczeństwo! Model Rovelo RPX 988 posiada takie cechy charakterystyczne:

  • Te opony wytwarzają zaledwie 72 decybele hałasu – to naprawdę niewiele, można w komforcie poruszać się samochodem!
  • W skali od A do G, gdzie A jest najlepsze, a G najgorsze, opony te posiadają stopień C przyczepności do podłoża, nawet gdy jest ono mokre i śliskie!
  • Jeżeli chodzi o ekonomiczność tych opon i ilość zużywanej benzyny, to w takiej samej skali od A do G, te opony uplasowały się na stopniu F.

Warto inwestować w jakość!

W przypadku akurat tych opon, producent naprawdę ma znaczenie. Posiadając opony od znanego producenta, wiesz, co kupujesz, masz także gwarancję jakości. Opony letnie Rovelo są więc jak najbardziej świetną inwestycją. Posiadając takie ogumienie, będziesz w stanie przejechać na nim kilka sezonów, takie jest wytrzymałe! Dzięki temu będziesz w stanie naprawdę sporą ilość gotówki zaoszczędzić, ponieważ nie będziesz musiał co roku kupować nowych opon!

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.