Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
165,50 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
Strona 1 od 35
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony letnie SAVA

Sava, firma sięgająca korzeniami roku 1921, jest obecnie jednym z największych i najlepiej prosperujących producentów opon letnich i zimowych w Europie Środkowej. Założona została w Słowenii, gdzie przez długi czas z sukcesem prosperowała na miejscowym rynku oponiarskim, opanowując go w ponad 35%. Od 1997 r. marka została częściowo przejęta przez międzynarodowy koncern Goodyear, pod patronatem którego rozszerzyła swój dotychczasowy zakres działania także na region europejski, ze szczególnym uwzględnieniem jego zachodnich krańców. Do całościowego przejęcia firmy przez globalnego partnera doszło natomiast w 2004 r., co dało dodatkowy impuls dla zintensyfikowania produkcji Sava. Obecnie roczna wielkość produkcji rodzimej słoweńskiej fabryki firmy - uznawanej za najbardziej zaawansowany kompleks tego typu w Europie - wynosi blisko 8 milionów opon letnich i zimowych. Podobny poziom osiąga ponadto roczna sprzedaż produktów wyprodukowanych poza granicami kraju.

Sava, dzięki swej 85-letniej historii i ugruntowanemu doświadczeniu w wytwarzaniu wysokogatunkowych produktów gumowych, oferuje bowiem produkty wysokiej klasy, zachowując przy tym rozsądną i przystępną cenę. Co więcej, połączenie europejskiego dziedzictwa z nowoczesnymi rozwiązaniami koncernu Goodyear, jak również stale przeprowadzana w zakładach produkcyjnych kontrola jakości daje pewność zgodności z obowiązującymi normami. O fachowości firmy, potwierdzonej szeregiem niezależnie przyznanych certyfikatów i nagród, świadczy ponadto pełna gotowość do oferowania klientom długoterminowych gwarancji na ewentualne wady wykonania, materiałowe i konstrukcyjne obejmujące cały asortyment. Opony zimowe, jak również opony letnie Sava są odpowiednie do samochodów osobowych, SUV i dostawczych oraz ciężarówek.

Wśród wiodących produktów wskazać niewątpliwie należy opony letnie Sava, dostosowane do łagodnych warunków pogodowych, które w temperaturze powyżej 7 st. C zachowują optymalną przyczepność do nawierzchni. Doskonałą charakterystykę jazdy zapewnia dodatkowo niski poziom hałasu oraz mniejsze opory toczenia, co przekłada się na oszczędność paliwa. Reprezentatywnymi modelami w asortymencie firmy są szczególnie opony letnie Sava Intensa HP, które zapewniają wysokie osiągi i wyjątkową pewność prowadzenia na suchych nawierzchniach. Przy swoich dobrych właściwościach opony te są też bardzo ekonomiczne. Również model Sava Perfecta odznacza się trwałością i ponadprzeciętnym poziomem oszczędności. Do tego cechują się dobrym zachowaniem podczas hamowania oraz dorbą przyczepnością na suchej, jak i na mokrej nawierzchnii. Opony letnie Sava Intensa są również modelem godnym polecenia. Są bardzo ekonomiczne, zapewniając niskie zużycie bieżnika, jak i zmniejszenie zużycia paliwa oraz redukcję emisji dwutlenku węgla. Gwarantują również bardzo dobrą przyczepność oraz zmniejszenie ryzyka wystąpienia zjawiska aquaplaningu.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK