Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
165,50 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
Strona 1 od 35
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony letnie Tristar

Bezpieczeństwo na drogach jest najważniejsze!

Wszyscy kierowcy chcą dojechać do miejsca przeznaczenia, do celu swojej podróży, nie ważne, czy jest to praca, dom, czy wakacje. Warto zatem w każdych warunkach dbać o bezpieczeństwo swoje, współpasażerów, oraz innych uczestników ruchu drogowego. Opony w zachowaniu bezpieczeństwa są bardzo ważne. Niezwykle istotne jest, aby były one dobrej jakości i miały cechy takie jak, chociażby krótka droga hamowania. Dzięki temu będziesz pewien, że będziesz mógł się w każdych warunkach zatrzymać, zanim dojdzie do stłuczki czy innej kolizji, a nawet wypadku!

Opony letnie Tristar to idealny model ogumienia właśnie dla tych osób, które pragną zachować bezpieczeństwo na drodze w trakcie miesięcy wiosennych i letnich. Są to opony, które świetnie odprowadzają wodę spod kół, dzięki czemu zwiększają ich przyczepność do nawierzchni. To sprawia, że nie wypadniesz z drogi w trakcie jazdy! Oprócz tego są to opony bardzo komfortowe – warto zaznaczyć, chociażby to, że wydawany przez nie hałas nie przekracza 70 decybeli. Będziesz więc mógł podróżować w dobrych i przyjaznych dla twoich uszu warunkach!

Wybór odpowiednich opon letnich!

Opony letnie Tristar są odpowiednim wyborem dla osób, które chcą jednocześnie mieć jakość, ale za nią nie przepłacać. Jednak zawsze należy kierować się swoimi upodobaniami przy wyborze ogumienia, warto więc kupować je tam, gdzie wybór jest większy i nie ogranicza się wyłącznie do jednego lub kilku producentów. Dzięki większemu wyborowi można idealnie dopasować opony do swojego samochodu. Możliwości, jakie się przed tobą otwierają, są naprawdę wielkie: ogumienie, które wybierzesz, może spełniać wszystkie twoje wymagania!

Gdzie zatem kupić, chociażby opony letnie Tristar? Najlepiej w Internecie, na stronach sklepów do tego przeznaczonych. Dzięki temu będziesz mieć właśnie wybór oraz… czas na jego dokonanie! Jednym z takich sklepów, dostępnych w Internecie jest, chociażby Tirendo.pl, który oferuje atrakcyjne ceny za produkty naprawdę wysokiej jakości. Znajdziesz tam nie tylko opony, ale także masę innych rzeczy potrzebnych do samochodu! Warto zatem sprawdzić co mają ci do zaoferowania! Zwłaszcza że wysyłka jest w pełni darmowa!

Podsumowanie – co kierowca wiedzieć powinien!

Każdy kierowca powinien zwracać na drodze uwagę na bezpieczeństwo, dlatego wszyscy powinni dobrze wybierać swoje opony. Dobre opony to pewność, że nie wypadnie się z jezdni, że zahamuje się na czas, oraz że nie zniszczą się one tak szybko! Dlatego, jeżeli szukasz obecnie opon letnich, to weź pod uwagę opony letnie Tristar! Jest to sprzęt dostępny w atrakcyjnej cenie, dzięki któremu poczujesz się pewnie na drodze! Zachowaj bezpieczeństwo podczas jazdy naprawdę niewielkim kosztem! I zaoszczędź nieco na oponach – bo dobre opony zmienia się rzadziej i starczają na dłużej!


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK