/

Opony zimowe Achilles

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Założona w 1988 roku indonezyjska firma Oroban Perkasa znana jest głównie jako producent opon radialnych do samochodów i motocykli. Obecnie jej nazwa brzmi Multistrada. Produkcja przedsiębiorstwa z Indonezji obejmuje opony wytwarzane pod własnymi markami:Corsa & Strada oraz coraz lepiej kojarzony w naszym kraju Achilles, a także produkty dla innych firm i marek. Opony zimowe, oray opony letnie Achilles cieszą się również bardzo dużą popularnością, a końcówka ubiegłego wieku to dla firmy Multistrada okres współpracy z uznanymi na całym świecie producentami opon, przede wszystkim z włoskim koncernem Pirelli, który dostarczył nowoczesnego wsparcia technicznego oraz niemiecką firmą Continental GmbH, będącą z kolei źródłem pomocy w zakresie dystrybucji. W trakcie działalności nie omijały jej kryzysy. Azjatyckie załamanie z 1999 roku spowodowało, że zobowiązania firmy Multistrada wzięła na siebie Krajowa Bankowa Agencja Restrukturyzacji. Dopiero działalność nowego zarządu pozwoliła na rozwinięcie skrzydeł. Od 2004 roku wielkość produkcji wciąż rośnie. Największym kapitałem okazała się dobra opinia w kraju i za granicą. Wyroby gumowe pochodzące od indonezyjskiego przedsiębiorstwa mogą się dziś pochwalić międzynarodowymi i lokalnymi certyfikatami jakości.

Systematycznie rozwijana sieć sprzedaży obejmuje dziś ponad 70 krajów z Europy, Azji, Afryki, Środkowego Wschodu, a także Kanady, Stanów Zjednoczonych i Australii. Rozwój firmy skoncentrowany jest na zwiększaniu sprzedaży i umacnianiu pozytywnego wizerunku poprzez wprowadzanie licznych innowacji i aktywnym wspieraniu rodzimych sportów motoryzacyjnych, w tym spektakularnego driftingu. Firma jest oficjalnym sponsorem zawodów "Achilles Formula Asian Drift Series".

Opony zimowe Achilles cieszą się uznaniem klientów w wielu krajach. Od 2012 roku są dostępne również w Polsce. Oferta indonezyjskiego producenta na terenie naszego kraju to opony do aut osobowych, w tym opony zimowe, letnie, a także ogumienie do samochodów dostawczych i aut typu SUV. Warto zwrócić uwagę na opony zimowe Achilles Winter 101, charakteryzujące się korzystnym połączeniem komfortu i bezpieczeństwa jazdy z atrakcyjną ceną. Parametry opony Achilles Winter 101 zapewniają wysoką odporność na ścieranie i doskonałą przyczepność na suchych, oblodzonych lub ośnieżonych nawierzchniach. Opony zimowe Achilles świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach pogodowych, a asymetryczna rzeźba bieżnika ułatwia usuwanie błota pośniegowego i wody z powierzchni opony.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl