Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
148,10 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
Strona 1 od 12
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony zimowe BF Goodrich

Firma BFGoodrich to firma, która od zawsze cieszyła się mianem pioniera w branży. Założycielem firmy był dr Benjamin Goodrich, który już w 1870 roku rozpoczął swoja działalność w Ameryce Północnej. Firma BFGoodrich już od dawna, mianowicie od 1927 roku produkuje opony nie tylko do samochodów, ale również do pojazdów lotniczych. Opony zimowe BF Goodrich są bardzo charakterystycznym produktem tej firmy. BF Goodrich to firma, która dzięki najnowocześniejszej technologii użytej do produkcji opon, zawsze wprowadzała na rynek najbardziej innowacyjne produkty o najwyższej jakości. Obecnie oferta BF Goodrich obejmuje opony do pojazdów lotniczych oraz samochodowych, takich jak samochody osobowe, ciężarowe, dostawcze, używane podczas rajdów oraz z napędem 4x4.
Opony zimowe BF Goodrich zostały stworzone z myślą o kierowcach samochodów osobowych, dostawczych oraz terenowych (typu SUV). Najbardziej popularne modele opon zimowych BF Goodrich, to g-Force Winter, Winter G, Winter Slalom KSI oraz Activan Winter.

G-Force Winter zostały stworzone z myślą zachowania kontroli nad pojazdem podczas trudnych warunków na drogach podczas zimy. Dzięki znakomitej przyczepności opony zimowe BF Goodrich, model g-Force Winter, gwarantują doskonałe przyspieszenie, lepsze odprowadzanie wody (ochrona przed aqua- oraz snowplaningiem). G-Force Winter to skrócona droga hamowania, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Podobne cechy charakteryzują oponę Winter G, która jest przeznaczona do samochodów miejskich, kompaktowych oraz usportowionych. Winter Slalom KSI pozwolą na całkowite przejęcie kontroli nad pojazdem. To opony stworzone specjalnie dla kierowców pojazdów typu SUV, które gwarantują doskonałą przyczepność podczas deszczu, śniegu oraz na lodzie. Opony Activan Winter przeznaczone są dla samochodów dostawczych. Są one wyposażone w kierunkową rzeźbę bieżnika, która umożliwia lepszą motorykę oraz kontrolę toru jazdy. O znakomitą przyczepność, nawet na zakrętach, zadbano poprzez odpowiedni kierunek lameli. Szerokie rowki idealnie odprowadzają błoto, wodę i śnieg, dzięki czemu przeciwdziałają aqua- oraz snowplaningowi.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK