/

Opony zimowe Infinity

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Na początku był pomysł prezesa arabskiego koncernu Al Dobowi Company produkującego wszelkiego typu wyroby z gumy, począwszy od uszczelek i przewodów, a skończywszy na uszczelnieniach technicznych. Singh Kandhari doskonale znał się na przemyśle oponiarskim, więc po objęciu stanowiska szefa spółki, uczynił np. opony zimowe Infinity najistotniejszym punktem strategii biznesowej podległej sobie dubajskiej firmy z siedzibą na terenie specjalnej strefy ekonomicznej. Nowoczesne technologie zakupione od producentów z Europy i zza oceanu, oparcie działalności w równiej mierze na imporcie, jak i własnej produkcji opon oraz dynamiczna ekspansja na rynkach afrykańskich i europejskich szybko przyniosły efekty.

O ile spółka była debiutantem na rynku europejskim, to biznesowe doświadczenie Kandhariego sprawiło, że istniejąca zaledwie od 2005 roku marka Infinity odniosła niekwestionowany sukces w świecie producentów opon specjalistycznych i przeznaczonych do codziennego użytkowania. Firma z Dubaju szybko osiągnęła pozycję lidera na rynku krajowym, a obecnie dynamicznie rozwija swoją działalność już na czterech kontynentach, sprzedając np. opony zimowe Infinity. Opony te są dziś wykorzystywane w różnorodnych gałęziach przemysłu, znajdują się na wyposażeniu armii Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a od niedawna odnoszą pierwsze sukcesy w sportach motorowych. Spółka słynie z wprowadzania nowatorskich programów flotowych wspomagających optymalne wykorzystanie ogumienia zakupionego przez klientów oraz produkcji opartej o najnowocześniejsze technologie. Ogumienie Infinity jest już dostępne także dla polskich klientów, między innymi opony do aut dostawczych.

Wśród produktów arabskiej firmy bardzo korzystnie wyróżniają się opony zimowe Infinity. W naszym kraju stosunkowo dobrze znany jest model Infinity INF 049. Dobrze radzą sobie z hamowaniem nawet na śliskich nawierzchniach. Mają dobrą przyczepność, bardzo istotną w warunkach zimowych, kiedy śnieg i błoto pośniegowe szczególnie utrudniają kierowcom jazdę. Opony zimowe Infinity INF 49 dobrze zachowują się na nawierzchniach suchych i odznaczają się stosunkowo niskim poziomem generowanego hałasu. Uznanie klientów budzi fakt, że opony zimowe Infinity dostępne są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.


Używamy cookies do personalizowania treści oraz reklam, oferujemy funkcje mediów społecznościowych i analizujemy ruch danych. Ponadto partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym dostarczamy informacji o tym, w jaki sposób używasz z naszej strony internetowej. Jeśli nadal korzystasz z naszej witryny, zgadzasz się na nasze pliki cookie.