Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18):
+48 (0) 22 39 70 976
Właściwości


Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
148,10 zł
Wysyłka gratis*
Czas dostawy wynosi 4 - 7 dni roboczych**
dostępne
Strona 1 od 12
*Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT
**Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.

Opony zimowe Kleber

Francuski producent opon letnich, zimowych i całorocznych Kleber, od samego początku działalności wyróżniało niekonwencjonalne podejście do reklamy i otwartość na innowacje. Począwszy od 1911 roku, kiedy w fabryce znajdującej się w Colombes powstała pierwsza opona, poprzez lata dwudzieste, gdy asortyment produktów wzbogacił się o wytwarzane z gumy części do maszyn, uszczelki i pasy transmisyjne. Lata pięćdziesiąte, gdy Kleber zasłynął pierwszą na świecie oponą posiadającą komorę z powietrzem, co stanowiło przełomowy krok w branży przemysłu oponiarskiego, aż po końcówkę ubiegłego stulecia, odkąd na rynek wypuszczane są kolejne generacje opon Dynaxer z nowatorskiej serii o strukturze kierunkowej, firma dbała o wyjątkowo wysoką jakość wyrobów połączoną z elegancją i unikalnym wzornictwem, także o opony zimowe Kleber. Od momentu oddania do użytku pierwszej fabryki firma kilkakrotnie zmieniała nazwę, a po wojnie zdecydowała się na przeprowadzkę do bardziej prestiżowej lokalizacji.

Aktualna siedziba centrali firmy mieści się w Paryżu przy Avenue Kleber, a model Boxer, który jako pierwszy Kleber wypuścił pod znaną do dziś nazwą marki wciąż wspominany jest z ogromnym sentymentem. Obecnie Kleber stanowi część koncernu Michelin, współpracuje również z Renault i mimo ponad stuletniej działalności nie straciła dynamiki rozwoju świeżego podejścia do produkcji opon, także opon zimowych Kleber. Barwna historia marki to połowa jej rynkowego sukcesu. Drugą stanowi nieustannie rozwijana oferta, wciąż wzbogacana o nowe modele opon przeznaczonych do samochodów osobowych i ciężarowych, w tym opony zimowe znane z wysokiej stabilności i doskonałych parametrów przyczepności jak np. Kleber Viaxer 1. Zasłużoną sławę solidnego partnera zapewnia firmie również funkcjonujący na terenie całego kontynentu serwis Kleber Assistance, świadczący usługi naprawcze przez całą dobę.

Specjaliści z branży wysoko cenią opony zimowe Kleber z Krisalp HP oraz Krisalp HP2. Opony te charakteryzuje znakomita przyczepność do oblodzonego podłoża, doskonałe przenoszenie na śniegu oraz niezawodność i skuteczność nawet w wyjątkowo trudnych warunkach zimowych. Opony zimowe pozwalają się pewnie prowadzić na mokrych i zamarzniętych nawierzchniach, a szczególnym uznaniem cieszy się ich duża stabilność nawet przy szybkiej jeździe. Zoptymalizowana struktura bieżnika gwarantuje wysoki komfort prowadzenie. Opony Kleber z serii Krisalp HP2 umożliwiają kierowcy samodzielne monitorowanie stopnia zużycia ogumienia dzięki wyposażeniu we wskaźnik zużycia bieżnika. Zwraca uwagę również bardzo korzystna proporcja jakości do ceny.


Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK
Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK