/

Opony zimowe Pneumant

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Nazwa Pneumant kojarzona jest z niemiecką firmą, produkującą opony do samochodów osobowych, aut terenowych oraz motocykli. Firma Pneumant została założona w Berlinie w 1906 roku. Niemieckie zakłady produkujące ogumienie marki Pneumant posiadają nie tylko bogatą tradycję, ale słyną również ze stosowania sprawdzonych rozwiązań i technologii, w takich produktach jak np. opony zimowe Pneumant. Przez wiele lat, bo aż do roku 1989 firma działała jako spółka publiczna.

Obecnie firma Pneumant pozostaje członkiem grupy należącej do uznanego producenta ogumienia Dunlop. Jest laureatem nagrody European Business Award. Hucznie obchodzony w 1998 roku jubileusz działalności spóoacute;łki stał się okazją do promocji marki. Cały świat usłyszał o jubileuszowej 100.000.000 oponie, która trafiła na rynek. W ofercie producenta znajdują się opony zimowe Pneumant cenione przez kierowców za niezwykle korzystne połączenie jakości i trwałości z rozsądną ceną. Jednak nawet tańsze modele odznaczają się solidnością i trwałością.

Wśród modeli wypuszczanych z niemieckich fabryk znajdują się opony zimowe Pneumant PN 150 Wintec. Charakteryzują się dobrą przyczepnością zarówno na suchych, jak i mokrych nawierzchniach. Sprawdzają się również w trudniejszych warunkach pogodowych dzięki stabilności na podłożu ośnieżonym. Opony zimowe Pneumant dobrze wypadają również na testach badających długość drogi hamowania. Bieżnik opony Pneumant PN 150 Wintec  zużywa się powoli, co zwiększa jej trwałość i odporność. Największą zaletą opon z logiem niemieckiej marki pozostaje atrakcyjna cena połączona z dobrą jakością. Kolejną warta uwagi opona tej firmy są opony Pneumant PN 550.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl