/Opony zimowe Riken

Niestety nie znaleziono żądanej kategorii. Proponujemy Państwu zapoznanie się z całą ofertą opon w tym rozmiarze.  Według modelu pojazdu
Podana cena dotyczy jednej opony i zawiera podatek VAT

Opony letnie Riken oraz zimowe są znanym wyrobem roducenta opon o najwyższej jakości, stworzonych według najbardziej nowoczesnych technologii. Firma Riken produkuje opony już od 1958 roku, a samo założenie firmy datuje się na rok 1917. Obecnie współpracuje z uznaną marką opon Michelin. Producent opon Riken to międzynarodowa firma, która już od wielu lat zajmuję się rozwojem i produkcją bezpiecznych opon, umożliwiających spokojną jazdę na drogach. Dzięki tradycji jaką stanowią badania z zakresu chemii i fizyki, firma Riken to bardzo dobry wybór przy stosunkowo niskich cenach.

Opony zimowe Riken to gwarancja doskonałej przyczepności zarówno na powierzchni suchej, jak również na powierzchni mokrej, a nawet pokrytej śniegiem. Opony zimowe Riken to komfort jazdy oraz bezpieczeństwo podczas podróży, które firma Riken może zagwarantować dzięki użyciu najnowszych technologii, wspomaganych komputerowo. Opony na zimę firmy Riken bardzo dobrze odprowadzają wodę, dzięki czemu stanowią doskonałą ochronę przed aquaplaningiem. Najbardziej znanym i cenionym produktem firmy Riken na zimę, są opony Riken SNOWTIME B2. Opony zimowe Riken to naprawdę ciche opony, które bardzo dobrze prowadzą samochód.

Opony zimowe firmy Riken to opony przeznaczone do pojazdów różnych klas o zaawansowanym profilu bieżnika oraz wyjątkowym design. Dodatkowo opony Riken wspomagają hamowanie, skracając drogę hamowania pojazdu w ciężkich warunkach zimowych. Opony firmy Riken to produkty, które są gwarancją wydajności i kontroli pojazdu, przy rozsądnej cenie.

Wykorzystujemy pliki cookies. Korzystając z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na ich stosowanie.
OK