/

Opony zimowe Wanli

Niestety nie znaleziono wyników dla Twojego wyszukiwania. Zmień parametry wyszukiwania, aby odszukać produkty.  Według modelu pojazdu

Firma Wanli jest Chińskim przedsiębiorstwem, które zostało założone w 1988 roku, jako South China Tire & Rubber Co., Ltd. (SCTR). W ciągu krótkiego czasu firma zdołała znacznie poszerzyć swoją produkcję i rozwinąć eksport do różnych zakątków całego świata. Dzięki temu stała się jednym z najpopularniejszych producentów ogumienia na świecie.

Wanli jest firmą zajmującą się produkcją opon do samochodów osobowych i innych pojazdów. W katalogu produktów tej firmy można znaleźć opony zimowe Wanli, ogumienie letnie, a także uniwersalne. Produkty Wanli wytwarzane są w trzech oddziałach fabryk w miejscowościach Panyu, Chonghua i Huadu oraz na terenie Great Guangzhou. Za produkcję opon w opisywanej firmie odpowiedzialny jest zespół 5000 pracowników, którzy są w stanie wyprodukować kilkanaście milionów opon rocznie, które są eksportowane do ponad 120 krajów na całym świecie. Zastosowanie nowoczesnych technologii znacznie zwiększa jakość oferowanych wyrobów. Warto również dodać, że opony zimowe Wanli spełniają wymagania wielu kierowców, jak chociażby opony Wanli S 2093 Snowgrip.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów produktów oferowanych przez tą firmę są opony zimowe Wanli Winter Challenger. Są to opony starannie wykonane z miękkiej gumy, które idealnie spisują się podczas jazdy w warunkach zimowych. Opona ta posiada dobrze zaprojektowany bieżnik, dzięki któremu idealnie radzi sobie z jazdą po dużym śniegu, błocie pośniegowym oraz po drogach polnych (w związku z tym są świetne dla mieszkańców terenów górskich). Niska cena przy wysokiej jakości wykonania są największymi atutami tego produktu. Można śmiało stwierdzić, że produkt ten zmienia wyobrażenie ludzi na temat chińskich opon, które zazwyczaj uznawane były za tanie i niskiej jakości tandety.

Newsletter

Dowiaduj się jako pierwszy o nowościach, wyjątkowych ofertach oraz akcjach promocyjnych. Subskrybuj już teraz newsletter naszego sklepu Tirendo.pl i otrzymaj
20zł
 na kolejne zamówienie.
Minimalna kwota zamówienia wynosi 657zł. Do jednorazowego wykorzystania.