Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Strona 1 od 1056

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Ovation

Nikogo nie trzeba przekonywać do stwierdzenia, że kolebką motoryzacji są właśnie Stany Zjednoczone. To tam powstały słynne auta, które wciąż są marzeniem niejednego kierowcy, także tego spoza USA. Nic dziwnego, że właśnie w tym kraju od 34 lat powstają opony, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem także w Europie. Mowa o firmie Ovation, mieszczącej się w Melbourne. Grupa ekspertów przez ponad  30 lat stworzyła produkty, które z powodzeniem stosowane są w samochodach osobowych i lekkim transporcie.

Opony Ovation dedykowane są do pojazdów o zróżnicowanej wielkości felg. Producent z Melbourne do samochodów osobowych proponuje ogumienie o różnej wielkości średnicy. Oczywiście wśród nich klienci znajdą modele o różnej szerokości i właściwościach jezdnych odpowiadających ich potrzebom. W przypadku opon do lekkiego transportu ciężarowego Ovation posiada ogumienie do felg o róznej średnicy. Tu podobnie, jak w przypadku produktów przewidzianych do aut osobowych, jest do wyboru różne modele pod względem szerokości i profilu.

Opony Ovation to ciekawa propozycja dla wszystkich kierowców. Produkty tej firmy oznaczone są zazwyczaj symbolem literowym i numerycznym. Opona Ovation VI- 182 to bardzo dobry wybór dla kierowców poszukujących wysokiej wydajności i oszczędności w czasie jazdy. Ten model dedykowany jest do samochodów średniej i dużej mocy. Dla bardziej wymagających kierowców Ovation stworzył model VI-388. To produkt dla osób z zacięciem rajdowym, który charakteryzuję się dużą wytrzymałością. Opony Ovation to również produkty do transportu. Ogumienie V-02 zostało stworzone z myślą o samochodach dostawczych i lekkich ciężarówek. Do produkcji tej opony wykorzystano specjalna mieszankę znacznie poprawiającą trwałość. W ofercie Ovation posiada także opony dla osób ceniących oszczędność. Produkt EcoVision VI-682 został wyposażony w specjalny bieżnik niwelujący opór, co w konsekwencji wpływa na oszczędność paliwa w czasie jazdy.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji