Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1052

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Pace

Firma Pace została założona w 2002 roku w Chinach, a jej dyrektorem został ceniony w branży oponiarskiej, posiadający ponad dwudziestoletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, Peter Nicholls. Pace ma biura sprzedaży na całym świecie, między innymi w Szanghaju, Wielkiej Brytanii, Argentynie i Stanach Zjednoczonych. Swoje produkty sprzedaje również na zasadzie współpracy agencyjnej. Głównym celem firmy na kolejne lata jest wybicie się na rynku oponiarskim. Pace kładzie także nacisk na innowacyjność i rozwój nowych technologii. W swojej ofercie posiada opony letnie Pace i zimowe do samochodów osobowych, z napędem 4x4 oraz aut dostawczych i ciężarowych.

Wśród opon letnich do samochodów osobowych jednym z najpopularniejszych modeli jest AZURA. Opony Pace AZURA to wysokiej klasy opony przeznaczone dla najbardziej wymagających właścicieli pojazdów typu SUV. Wzór bieżnika przystosowany jest do szybkiego i bezpiecznego funkcjonowania w segmencie UHP. Azura daje, kierowcom ceniącym luksus,  radość z jazdy z pełni wykorzystanych mocy silnika. Lity środek opony Pace gwarantuje stabilność przy dużych prędkościach. Podwójne pióro na oponie zapewnia lepszą trakcję na mokrej nawierzchni i cichą jazdę. Z kolei dla samochodów z napędem 4x4 firma przygotowała opony Toledo. Pięciorzędowy wzór bieżnika zapewnia odpowiednią trakcję przy jeździe terenowej typu off-road i ma za zadanie zwiększenie przyczepności oraz ułatwienie samooczyszczania opony. Wśród opon zimowych klienci mają do wyboru kilka wersji modelu ANTARCTICA, gdzie kierunkowa rzeźba bieżnika ma za zadanie optymalne odprowadzanie wody i błota pośniegowego. Opony Pace tego rodzaju idealnie sprawdzają się w trudnych warunkach zimowych, również na oblodzonych nawierzchniach. Odpowiednia mieszanka zastosowana przy produkcji tych opon, gwarantuje stabilność w trakcie jazdy, komfort i bezpieczeństwo, także przy wysokiej prędkości.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji