Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Strona 1 od 4

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Pneumant

Niemiecka firma Pneumant, produkująca ogumienie do różnych typów samochodów oraz motocykli, rozpoczęła działalność w 1906 roku w Berlinie. Opony z logiem Pneumant projektowane są przy użyciu znanych i sprawdzonych technologii. Firma działająca do roku 1989 jako spółka publiczna, obecnie wchodzi, wraz z kilkoma innymi znanymi markami, w skład koncernu Dunlop. Pneumant konsekwentnie dba o budowanie pozytywnego wizerunku, swojej marki i produktw jak opony letnie Pneumant.

Ponad stuletnia tradycja stanowi tylko jeden z elementów sukcesu marki. Drugim filarem budującym mocną pozycję marki Pneumant są rozwiązania technologiczne pozwalające połączyć atrakcyjną cenę i wysoką jakość, z której opony Pneumant są znane kierowcom. Bogata oferta niemieckiego producenta obejmuje opony zimowe, letnie i całoroczne przeznaczone do samochodów osobowych i terenowych. Firma produkuje również ogumienie do motocykli.

Znanym modelem niemieckiego producenta są opony Pneumant PN 650 dedykowane kierowcom samochodów osobowych ceniących komfort jazdy i bezpieczeństwo kierowania pojazdem. Opona Pneumant PN 650 została wyprodukowana z użyciem nowoczesnych technologii, pozwalających zagwarantować dużą stabilność oraz optymalną przyczepność. Model dobrze zachowuje się w każdych warunkach pogodowych, zarówno na drogach suchych, jak i mokrych. Kolejnym atutem opon Pneumant PN 650 jest bardzo atrakcyjna cena w porównaniu z oponami w podobnej klasie, co czyni je ciekawą opcją dla osób zainteresowanych wysoką jakością, a nie lubiących przepłacać. Z myślą o sezonie letnim wyprodukowane są również opony Pneumant Tritec Sport. Dostępne w różnych szerokościach opony z linii Tritec Sport odznaczają się atrakcyjnym, sportowym designem, który z pewnością zwróci uwagę wymagających pod względem estetycznym użytkowników. Opona łączy wysoką estetykę z nowoczesną konstrukcją. Dzięki zastosowaniu skutecznych i funkcjonalnych rozwiązań opony Tritec Sport mają indeks prędkości W, co oznacza, że dopuszczone są do rozwijania prędkości 270 km/h. Kierunkowy, płaski bieżnik zapewnia dobre osiągi i bezpieczeństwo w różnych warunkach pogodowych. Opona posiada szeroki, środkowy kanał oraz liczne rowki w kształcie łuków, zapobiegające ryzyku aquaplaningu oraz sprawnie usuwające wodę z czoła i boków opony. Komfort i stabilność jazdy są dodatkowo podwyższone dzięki zwiększeniu przyczepności bocznej. Projektanci osiągnęli ten pożądany przez kierowców efekt, wyposażając model Pneumant Tritec Sport w bloki na barkach opony z poprzecznymi nacięciami, które poprawiają trakcję.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji