Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
Pokaż w wszystkie opony w wybranym rozmiarze
Strona 1 od 1

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Radar

Ekonomiczne artykuły motoryzacyjne to oszczędność

Chociaż opony Radar to młoda marka, znalazła już grono swoich zwolenników ze względu na przystępną cenę i zrównoważone osiągi. Tanie elementy podwozia niosą w tym przypadku za sobą staranne wykonanie, które odpowiada za optymalną jakość produktu. Czasami niskie koszty zakupu wcale nie przekładają się na gorsze parametry i tak właśnie się dzieje w przypadku ogumienia z Singapuru.

Zestawiając ze sobą kilka modeli opon, możesz się od razu przekonać, że masz do czynienia z wydajnymi i profesjonalnymi produktami:

  • zimówki RW-5 225/45 R18 95V XL EC 72 dB
  • letnie Dimax R8 o identycznym profilu, siedemnastki 91W EB 71 dB
  • całoroczne Dimax RP-4S 195/55 R16 87V EC 71 dB

Wszystkie wymienione wersje to artykuły radialne, przez co maleją opory toczenia (indeks E). Rozpędzają się one do 240 km/h, a letnie nawet do 270 km/h przy zachowaniu swoich parametrów jezdnych. Nie tracą przyczepności, a droga hamowania jest krótka nawet wtedy, gdy nawierzchnię spowija woda czy śnieg (indeksy B, C). Dają one komfort akustyczny, produkując hałas do 71-72 decybeli. Zrównoważone wyprofilowanie tego ogumienia sprzyja dynamice jazdy, czyni ją płynną, zwrotną i bezpieczną.

Opony Radar to dobry wybór na każdy sezon, ponieważ nie dość, że są ekonomiczne, to mają świetne osiągi w stosunku do swojej ceny. Markowe elementy podwozia do swojego auta możesz znaleźć w portalu Tirendo.pl.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji