Obsługa klienta (Pn–Pt: 8–18): +48 (0) 22 39 70 976

Właściwości
  • Niestety nie znaleźliśmy opon według podanych przez Ciebie kryteriów. Dzięki ustawieniu filtra lub użyciu linków możesz dopasować swoje wyszukiwanie.

(1) Ponad 90% zamówień jest dostarczanych do naszych klientów w przeciągu podanego terminu dostawy.


Opony Rapid

Rapid jest marką należącą do Shengtai Group Co. Ltd. Firma powstała w 2002 roku w Xishui Shandong, która słynie z największej produkcji opon w chińskiej prowincji Shandong. Od chwili powstania Shengtai Group Co. Ltd. stała się koncernem produkującym opony i części samochodowe. Od 2001 roku jest pierwszą chińską firmą zaangażowaną recykling samolotów w Stanach Zjednoczonych.Grupa Shengtai stworzyła ponad 130 sieci sprzedaży wokół Chin, i ciągle uruchamia następne. Oprócz zaspokojenia popytu krajowego, firma eksportuje produkty do ponad 30 innych krajów i regionów, takich jak Ameryka, Kanada, Europa, Azja Południowo-Wschodnia, Hongkong, itp. Opony Rapid zdobywają zwolenników na całym świecie. Swą ciągle rosnącą popularność grupa zawdzięcza wysokiej jakości produktów, którą zdobyła biorąc w posiadanie licencję francuskiej firmy Michelin. Opony Rapid są najpopularniejszym produktem marki. Jednym z wiodących modeli jest letnia Opona Rapid P609. Charakteryzuje się ona wysoką przyczepnością, również na zanieczyszczonych i niestabilnych nawierzchniach. Dzięki zastosowanej w niej mieszkance krzemionkowej zmniejsza się zużycie paliwa. Konstrukcja bieżnika odpowiada za cichą i komfortową jazdę. Opona szczególnie polecana jest użytkownikom miejskim, natomiast sprawdzi się z pewnością również na pozostałych polskich drogach.Użytkownicy samochodów osobowych o większej mocy silnika wybierają letnią Oponę Rapid P309. Zastosowany w niej kształt bieżnika pozwala na zachowanie bardzo dużej przyczepności i trakcji w dynamicznych i zmiennych warunkach. Charakteryzuje ją również wysoki komfort jazdy, dzięki tłumieniu wszelkich odgłosów. Model stanowi połączenie dobrych osiągów i atrakcyjnej ceny. Opony Rapid produkowane są przy wykorzystywaniu technologi produkcji Michelin, co jest gwarancją wysokiej jakości.


x

Tirendo.pl używa cookies aby zapewnić Ci najwyższą jakość wyświetlanej strony. Odwiedzając naszą stronę wyrażasz zgodę na używanie cookies.

OK Więcej informacji